ТавроФорум

ТавроФорум (https://forum.tavria.org.ua/index.php)
-   Двигатель (https://forum.tavria.org.ua/forumdisplay.php?f=40)
-   -   Не заводится (https://forum.tavria.org.ua/showthread.php?t=96398)

Shnurik 01.06.2018 23:30

Не заводится
 
Помогите пожалуйста. Не заводится Таврия карбюратор. С зажигания не заводится, добавляю газа завелась, как только отпущу газ так глохнет. Помогите пожалуйста разобраться юному тавроводу 3 день с нею

Legion 02.06.2018 00:48

О подсосе же вкурсе?

Shnurik 02.06.2018 01:14

Да, на подсосе заводится, убираю глохнет, та же ситуация что и с педалью газа

Legion 02.06.2018 01:17

При какой температуре убераешь подсос? Карб регулировал?

Shnurik 02.06.2018 01:30

Я не смотрел на температуру, раньше просто сел завёл и поехал, а тут бац и чёт не хочет, карбюратор я вообще без понятия как его крутить, чайник ещё))

кук 02.06.2018 07:51

Пока изУчите матчасть, разберетесь и поймете, что и где крутить можно и не стоит, найдите карбюраторщика нормального.
А первым делом, заполните профиль нормально: http://www.tavria.org.ua/forum/showt...90#post2995590
И еще- при наличии огромного количества постов по карбюратору- http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=70121 и т.п. не стоит создавать новую тему.

Zazotavr 02.06.2018 19:38

Отсутствует холостой ход. Там и копайте.:yes:

кук 02.06.2018 20:39

Цитата:

Сообщение от Zazotavr (Сообщение 3649858)
Отсутствует холостой ход. Там и копайте.:yes:

... 3 день с нею...(с) читали? Сказали А, говорите Ы- где и что копать.

blackbird 03.06.2018 10:24

самый простой вариант - отпал проводок с клапана холостого хода... проверяли? а, вообще, не заводится, и таврия карбюратор(как бывший владелец) это 100500 причин. если вы новичек и хотите сами разобраться, то копайте с азов, путь длинный, но полученный опыт не пропьешь, или к более опытному тавроводу

Zazotavr 03.06.2018 10:58

Цитата:

Сообщение от кук (Сообщение 3649863)
... 3 день с нею...(с) читали? Сказали А, говорите Ы- где и что копать.

Про проводок уже написали. Далее - снять воздушный фильтр и его корпус, выкрутить клапан (пометив положение, в котором он был закручен), прочистить жиклёр ХХ, проверить работоспособность клапана (подключить проводок, включить зажигание и поставить клапан корпусом на массу язычок клапана должен частично "прятаться" внутрь корпуса), продуть насосом колодец первой камеры и канал ХХ через отверстие клапана, скрутить всё обратно (кроме воздушного фильтра) и пробовать завести. :yes:

кук 03.06.2018 11:18

Это кому вы все пишете, мине??? Напомню- человек три дня за рулем Таврии. И молчит к тому же.

Zazotavr 03.06.2018 11:27

Цитата:

Сообщение от кук (Сообщение 3649931)
Это кому вы все пишете, мине??? Напомню- человек три дня за рулем Таврии. И молчит к тому же.

Отчего бы вам? Вы и сами с усами. :D ТС, разумеется.
Снять воздухан, клапан, продуть - тут семи пядей во лбу быть не надо. И новичок разберётся. :yes:

Андрей Олегович 03.06.2018 14:31

Цитата:

Сообщение от кук (Сообщение 3649931)
И молчит к тому же.

Он не молчит,
а пока Вы флудите,
изУчает матчасть,
разбирается и понимает,
что и где крутить можно и не стоит,
ищет карбюраторщика карбюраторщика нормального.

кук 03.06.2018 14:32

...а судьи кто?...(с)

Coren 28.07.2018 10:40

Тут причин дійсно вагон.
Серед пройдених особисто:
- убитий акумулятор, який бере багато заряду;
- зношений ремінь ГРМ, який не тримається на шестернях;
- убитий генератор, який не дає достатньої напруги в мережу;
- розрегульований карбюратор;
- стара проводка з трухлявою ізоляцією, яка дає витік струму десь на масу;
- дешева стара сигналізація, яка бере багато струму в режимі очікуівання.
Якщо дати більше газу, то через забиті канали карбюратора поступає більше палива, генератор швидше крутиться, дає більше потужності, якої вистачає на іскру і на заряд акумулятора. І це при умові, що не закидає антифриз в циліндри, і паливо поступає в достатній кількості.
І це мені сьогодні ввечері доведеться вже вкотре перевіряти. Бо знову перескакує ремінь, пропав ХХ і на днях повністю погасла панель. Причому все це загострюється в сиру дощову погоду.

кук 28.07.2018 11:59

- бере, коли, що з того, до "не заводится" яким боком? Написано, що стартер мертвий, панель мертва?
- про ремінь зовсім фантастика, як тоді з ...как только отпущу газ так глохнет...(с)
- про генератор цитата попередня.
- про карбюратор- вгадали на 146%
- див. п.п. 1...3
- аналогічно.
Резюме- або уважно читайте пост 1, або не фантазуйте.
І ще одне- ТС два місяці нема на форумі.

Coren 28.07.2018 13:23

Все так.
Просто не тільки мене одного пошук заводить в це повідомлення. На будь-якому форумі не вітається розмноження тем, тож нехай краще буде кілька мегадовгих детальних, ніж надцять чергових коротких "не заводиться".
(було б краще, якби називали конкретніше, наприклад: глохне через кілька хвилин після запуску)
А ремінь мене вже дістав конкретно. Злітає в холодну погоду, або коли довго кручу стартером, або перегазую на перехресті. Я вже так наловчився його вправляти, що навіть сім'ю з машини не виганяю. Купив БРТ, якщо далі таке продовжиться, то...
До речі, коли мітки на шківах зсунуті на 90 градусів, то на підсосі можна їхати. Двигун троїть, але на 2 передачі навіть на гірку можна вибратися. Сам не знаю, як таке можливо, детонація, чи по принципу дизеля, але факт. Як тільки затроїла, стаю, відкриваю капот - тадам! мітки в протифазі.
Або прийшов до гаража, ключ в замок, кілька разів стартер натужно крутнув колінвал, а потім раптом так легко - жужужужужужу. Не завелась. Під капот - мітки роз'їхались. Ось вам і сабж.

кук 28.07.2018 13:43

Це вже більше на хоббі, чи садо-мазо схоже- нормальні деталі ГРМ, нормальний ремінь, встановлений по мітках на шестернях, а не по поняттях, служить роками і не скаче нікуди, навіть в гречку. Може, щось не так робите? Бо інакше нічим проблему пояснити.

masster 19.12.2022 20:50

Сьогодні на півдорозі додому, заглохла. Довго мучав стартер, але все таки якось завів та доїхав.
Не заводиться що на газу, що на бензині. Коли убраний підсос і газ в на всю - заводиться, потім для підтримки роботи, підсос треба витащити десь на половину. Підсос прибираю- глохне. Завтра буду розбиратися.
Щось подібне вже було. Тоді випав шланг вакууму на підсилювач гальм.
Думаю і зараз йде десь підсос повітря і суміш бідна. Бо це не паливо, і швидше за все, не іскра. Залишається якість суміші.
В мене врізки в карб. Думаю або якась врізка відкрутилася, або знов шланг вакууму...
Завтра буду шукати. Можливо відпишусь)).

Володимир 20.12.2022 12:13

В мене таке було коли перескочив ремінь ГРМ, кут запалювання пішов в плюс, але двигун без підсоса на гарячу працювати не хотів.

masster 22.12.2022 20:13

Цитата:

Сообщение от masster (Сообщение 3832734)
Сьогодні на півдорозі додому, заглохла. Довго мучав стартер, але все таки якось завів та доїхав.
Не заводиться що на газу, що на бензині. Коли убраний підсос і газ в на всю - заводиться, потім для підтримки роботи, підсос треба витащити десь на половину. Підсос прибираю- глохне. Завтра буду розбиратися.
Щось подібне вже було. Тоді випав шланг вакууму на підсилювач гальм.
Думаю і зараз йде десь підсос повітря і суміш бідна. Бо це не паливо, і швидше за все, не іскра. Залишається якість суміші.
В мене врізки в карб. Думаю або якась врізка відкрутилася, або знов шланг вакууму...
Завтра буду шукати. Можливо відпишусь)).

Машина погано заводилась, потім нормально робе, тоді починає сіпатись...
Знайшов. Розхитався і навіть випадав магніт з датчика хола. Докладніше напишу в БЖ.

romuald 22.12.2022 21:45

Схожа ситуація і у мене була. Але, в моєму випадку, це вичисляється швидко - до котушки запалювання під'єднаний дріт цифрового тахометра. І коли ДХ короткочасно не працює то по тахометру зразу видно.

masster 23.12.2022 19:53

Цитата:

Сообщение от romuald (Сообщение 3832767)
Схожа ситуація і у мене була. Але, в моєму випадку, це вичисляється швидко - до котушки запалювання під'єднаний дріт цифрового тахометра. І коли ДХ короткочасно не працює то по тахометру зразу видно.

І в мене підключений, тільки я або на часи його вмикаю, або на температуру)).
Вік живи, вік вчись. Буду знати.


Текущее время: 10:19. Часовой пояс GMT +3.

Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.