Показать сообщение отдельно
Старый 13.06.2019, 14:42   #163
Crowelling
 
Адрес: Киев
Сообщений: 715
Машина: Tavria Nova 1.3Li, 2007
Длина: 4380мкм
Диаметр: 17мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Він10 як на мене дуже тупа ОС. Є в мене на роботі моноблоки ДЕЛЛ з процесором І3, стояв в мене на столі разом з компом з ОС ХР з процесором АМД в два рази менш продуктивним. Працював теждень на двох компах, бо думав собі ставити новий комп, то менш потужний комп з ХР працював швидше ніж 10-ка. Я вже навіть ставив а нього сервера FireBird для порівняння то приросту швидкості не відчув.

Така сама ситуація була і з компом на процесорі пентіум G3250 якщо не помиляюсь, 10-ка тупила, як поставив 7-ку, почав літати.
БУ в мене вже був, помер незважаючи на те що кожна деталь була підписана "made in japan". Купляти такий дорогий БУ пальоно і гроші треба платити зразу, я хочу взяти в кредит, щоби не напрягати сімейний бюджет.
Я вам привел пример того, чем сам пользуюсь, и еще пару разработчиков с предыдущего места работы. Выбирайте ребят, которые возят корп ноуты. Они ставят свежую ссд, докидывают планки памяти если надо и предоставляют гарантию, хоть и не большую, но все же. И это тяжелые толстые ноуты, который увалить достаточно сложно. И начинка такая, что все летает. В отличии от того дешевого нового говна, что продается. Есть модели веселее и дороже, разумеется. У того же Dell, за 11000-12000 грн с IPS и сенсорным экраном.
Crowelling вне форума   Ответить с цитированием