Показать сообщение отдельно
Старый 25.10.2022, 00:20   #690
Tavrolet
 
Сообщений: 420
Машина: Найкраща
Длина: 20мкм
Диаметр: 0мм
По умолчанию

Якось я писав пару сторінок назад за Лансер 9. Був терміновий продаж, типу класна тачка, просто терміново їду, треба продати. Я тоді її подивився і не взяв. А взяв її колега. Катався на Кажулях він, а це вирішив, що пора людиною ставати.

Буквально за два місяці повилазило в тому Лансері. Правий ступічний підшипник, супорт, сальник внутрішньої гранати. Сьогодні зранку на прогріві вона стояла, а в ній тріскотить щось. Виявилось, що катушка пробиває на холодну. Цей момент мене і заохотив написати тут. А ще пічка не працює, ледве тепла трубка на виході. Новий хазяїн її вкруг пофарбував з кумом... на городі... Якість кумівська і городня. Я не скажу, що я маляр вогонь, але в круг фарбувати авто треба серьйозно готуватися і не на городі це робити. Дирки не поварили, їх там пару. На крилі просто відломали те лахміття і закрили підкрилками. О, а підкрилки як вчіпили! Ефект граненого стакана на задній арці. Щось трохи на специфіку автомата (АКПП) жалівся, що треба прогріти авто, бо якось не їде. Така от шишечка геморою, але він каже йому подобається

Последний раз редактировалось Tavrolet; 25.10.2022 в 12:39.
Tavrolet вне форума   Ответить с цитированием