Показать сообщение отдельно
Старый 15.02.2023, 12:49   #1001
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Що скажете про авто skoda fabia 2006 1.4 16V 75 к.с., продають їх в основному з пробігом біля 200 тисяч.


За можливості раджу шукати в кузові Фабія New, тобто від 2006 року. Це небо і земля. На той час самий великий салон в А класі. Машина дуже містка і зручна.
Окремо хочу сказати за мотори 1.2 на Фабія, яких всі стремаються))). Насправді мотор дуже ок! І під філософію моделі, як на мене підходить навіть більше ніж 1.4.
Економний, тяговитий , є гідрокомпенсатори, відмінно перетравлює Гбо , надійниий! (Так-так).
Я на такій достатньо поїздив, в тч займався ТО, була у родича. Він особисто на ній махнув 100 тк, продав з пробігом щось 205тк , масло небрала взагалі. Навіть залишки з каністри на доливку не використовував, я свідок.
Після нього машина була у перекупа, замотали пробіг на 148тк і продали на фірму ) крч там довга історія, вона знову продалась і родич зустрів її у себе в місті))), розговорились з господарем, так виходить мотор проїхав ніяк не менше 400тк! І то, якщо більше не мотали.
Основна проблема цих моторів - замотані пробіги. Але на Вагу це часто вдається відслідковувати. При можливості такої діагностики раджу розглядати і такі мотори теж. Враховуючи що вони менш популярні, можна знайти цікавий екземпляр.
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием