Тема: Где все?
Показать сообщение отдельно
Старый 06.01.2024, 23:06   #28
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 63
Сообщений: 11,034
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124350мкм
Диаметр: 39мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bonia Посмотреть сообщение
не кто не кого не травит!!!!!!!! просто ты как всегда-люди не меняются! ты тявкнул и понеслось!лучше бы хотя бы словом поддержал жителей харькова и военных вместо стравливания и как написано писюнами меряться.чем ты за ,,тяжелое времена,,помог ??за меня и не только за меня скажут люди знающие чем занимался в ,,тяжелое время,,- где травка??????нефиг тявкать,а немного уважения прояви к людям которые были в городе,на форуме,общались,помогали чем могли друг другу.masster по поводу меня и дяди фары все правильно написал,а вот что про тебя напишут люди которые здесь были?возможно я многого не знаю про тебя и во многом не прав,но в мирное время знаю что ты професиональный ,троль,, и ,,павлик морозов,,наступит мир-время все расставит по местам! главное дождаться победы!главное быть всем живыми!здоровья,терпения нашим воинам!Слава Украине!
Я вже не є таким категоричним. Кожна людина може проявити себе гарно за певних обставин.
Зовсім недавно, я думав що всілякі хулігани і їм подібні бешкетники, тільки проблеми людям створюють. Але прийшла війна, і саме такі хлопці там нормально себе почувають.
Я навіть зараз, не засуджую так щоб дуже , тих хто заховався від призову.
От якщо заховався, і не донатить на зсу, тоді це погано.
Хтось може з молотком чи паяльником більше користі принести, ніж з автоматом. Бо стріляти забоїться, а щось цікаве зварганити для зсу зможе сотнями.
То ж треба від людей очікувати те, що вони здатні зробити.
Взагалі до людей в основному ( окрім путіна і пол-пота)))цих ненавиджу постійно ) відношусь по їх діях. Сьогодні зробив щось погане, то відношусь до цього випадка негативно. А завтра він може тобі допомогти там, де не допомогли ті, на кого розраховував.
Не буває постійних друзів, і постійних ворогів. Окрім путіна...
Я би міг привести приклади з власного життя, але то все дурному не допоможе, а розумному і сказаного досить.
Ну було і було. Минуло. Треба піднятися вище тих подій, і не вертатися до них. Інакше болото.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием