Показать сообщение отдельно
Старый 11.10.2018, 06:45   #39
Aliance
 
Aliance
 
Адрес: Слов'янськ
Возраст: 50
Сообщений: 3,270
Машина: Хитрый
Длина: 95110мкм
Диаметр: 35мм
Отправить сообщение для Aliance с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Для заземлення мегомметр не підходить, він міряє ізоляцію, треба шукати М416 з комплектом дротів та зондів.
Якщо є нормальний контур, то нащо гроші тратити? Краще від контура нормальну шину дати до РЩ, а звідти нормальні на споживачі. Міді монолітної 6 кв. мм. вистачить на все на світі. Котел, між іншим, можна регулювати просто трьома АВ замість одного 4-хполюсного.

То є так, вже з'ясував що мегомметр яким користуються зв'язківці - не підходить, а хлопець який займається повіркою контурів заземлення - зараз у відрядженні, але обіцяв допомогти.


Нормальний у мене контур, чи ні - буде зрозуміло тільки після вимірювання. Взагалі-то у мене їх два, один для бойлера і пралки, другий - для стабілізатора напруги. Розводку заземлення по всьому будинку зробити не можу, не з технічної сторони, а в плані що потім прийдеться робити ремонт по всіх кімнатах((

Я щось не зрозумію, Ви хочете сказати, що якщо є нормальне заземлення, то ніякі УЗО \ Диф. автомати можна не ставити?


Що до регулювання, на котлі є один загальний АВ, решта регулювання виконується кнопками. Мені здається, що при такому розкладі ставити три окремих АВ не доцільно. Можливо я помиляюсь
Aliance вне форума   Ответить с цитированием