Показать сообщение отдельно
Старый 17.01.2019, 21:48   #14
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Я плачу виключно по лічильнику, через особистий кабінет на електронну пошту газорозподільної компанії направив двічі лист-вимогу перерахувати суму до сплати без урахування коефіцієнта. Поки що в НКРЕ скаргу не відправляв. Якщо газове почне бикувати за борг, відправлю вимоги поштою і навалю скаргу в НКРЕ. Дійде до рукопашної з газовим - не пускатиму на подвір'я і до будинку, викликатиму поліцію, щоб вони з' ясовували, "що хочуть ці люди", на крайняк у межах права захисту помешкання гучно стрілятиму у повітря з рогатки чи лука. І так - поки ситуація не вирішиться законодавчо. Якщо буде прийняте рішення на рівні уряду про сплату з коефіцієнтом - заплачу, як законослухняний громадянин.
Абсолютно погоджуюсь з Rambo, що температурний коефіцієнт зимою - це повна х... ня, оскільки температура на рівні залягання труб не зазнає тих коливань, на які спираються газівники - це раз. Я кілька разів міряв пірометром температуру лічильника під час інтенсивної витрати газу котлом - плюс17-18 градусів при мінус 10 на вулиці і +20 в кімнаті - це два. А ще мій лічильник в діапазоні температур - 15 - +35 має відносну похибку 3% і, відповідно, поправка газового лежить в межах точності вимірювання лічильника, а такі похибки уже закладені у базовому тарифі 8,55 за куб. Тому фірташгаз поки що дрібним кроком тихенько іде нах... й. А там буде далі видно.
З. І. Якість газу - це взагалі окрема історія. Недостача калорійності у тому лайні, що приходить по трубах, не те, що 3%, там усі 30% буде.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників

Последний раз редактировалось Michurin; 17.01.2019 в 21:53.
Michurin вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием