Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2018, 18:57   #67
djslem
 
Адрес: західна Україна, Івано-Франківськ
Возраст: 47
Сообщений: 494
Машина: ТН 1,2L; VW Caddy
Длина: 1610мкм
Диаметр: 29мм
По умолчанию

Щодо поїздок, то за місяць таврек набігає 7,5-9тис. км. ( юзаю по роботі). Тримаю виключно для роботи та поїздок на Дністер на риболовлю. Займаюсь профісійно займаюсь спінінгом.
Щодо вух то я НЕ ПИСАВ про РЖАВІННЯ вусів колодки, то до КУКа. Він під чимось собі надумав. Або не розуміє УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ (бо є різниця між словами ПЛАСТИНА та ГАЛЬМІВНА КОЛОДКА. Давно казав, що кацапська мова має звучати в кацапстані. Бо в тому ж кацапстані НЕМАЄ ЖОДНОГО УКРАЇНОМОВНОГО москаля. А наші ВАТАНИ придумали собі відмазку. )
А писав про ОКИСЛЕННЯ та витирання диском канавки в пластині.
Ну щоб не виглядати пиздаболом цитую сворї ж слова:
"Доброго дня шановні тавро/славутоводи. Учора дану проблему ( жахливе нагрівання фланців нового взірця) ліквідовував. А корінь проблеми полягає в пластинах колодок. Які підклинюють самі гальмівні колодки і ті зношуються нерівномірно. Першою ознакою даного трабла є металічний скрегіт при русі автівки накатом та великій кількості "вугільного" пилу на фланцях. Все починається з того, що пластини окисляються, а потім їх зміщає в перед і з'являється такий собі металевий скрегіт. Це гальмівний диск починає витирати в передній частині фаску (рівно на товщину диска). Він зникає при натисканні на гальма.
Лікується заміною пластини на нові."

Поки супорта не клинили ніколи. Не доводив до цього. Благо агати на базарі у нас коштують до 300грн. ( за один) +500грн гальмівні диски ( за пару. Старі часто отримують тріщини від колісних болтів в сторону центру, ну і їх сильно веде від перегріву. Катаю по горах західної України тому так. )+ колодки Дамфі 120грн. Ну і всякі там дрібнички +200грн. (колісні болти з гайками, нові направляючі, пильники направляючих). Робота 150 грн. за одну сторону в провіреного майстра.
Заміна цих девайсів через три-чотири місяці. Масло на заміну до двох місяців.
На утримання автівки в компанії мені виплачують амортизацію 2 400грн. Тому і не економлю. Економія виходить на бензині А95 10л/100км, а розхід в мого таврека 6-7,5л/100км. Машина карбова грудень 2004року.
Я не заморочуюсь тим, що ще можна їздити. Є сумніви то зразу на заміну.
Рульові сайлінблоки на трапеції замінено на трапецію на шарнірах від іномарки.
Болти на шарових стоять калені для колінвалу. Краби теж модифіковані.
Машинка бігає відмінно.

НУ і на останок урок української мови для КУКа: ПЛАСТИНИ ОКІСЛЯЮТЬСЯ, это по расейськи значит ПЛАСТИНЫ ПОКРЫВАЮТСЯ НАЛЁТОМ-продуктом окисления. Ну совсем не обозначает УСЫ ТОРМОЗНОЙ КОЛОДКИ РЖАВЕЮТ.

УСЫ у деда под носом и у старой бабки в трусах.
УЧИТЕ УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК. ВИ живёте в УКРАИНЕ, в украинском городе Одесса.
__________________
"Свобода - це не те, що вам дали. Це - те, що у вас не можна відняти."
Вольтер

Последний раз редактировалось djslem; 30.10.2018 в 19:14.
djslem вне форума   Ответить с цитированием