Показать сообщение отдельно
Старый 18.08.2018, 22:25   #64
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 63
Сообщений: 11,023
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124350мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Crowelling Посмотреть сообщение
Кстати, мне вот интересно, а за счет чего прямой точнее, чем бочковой? Если и у того, и у другого патрон SDS+, который в виду своей конструкции имеет люфт? Или может люди сравнивают дрель , с кулачковым патроном и функцией удара, и перфоратор?

На счет раздалбливания дырки 8-м буром под 10й дюбель, так я могу сравнить. Я бочковым бурил в газобетоне (теперь то я знаю что ударник для него не нужен), так да, разбивает отверстие. НО! Бурил им же в старой стене ЖБК, как и в потолке, так дюбели того же диаметра, что и бур, пришлось молоточком подбивать, плотно заходили. Особенно помучался с двухраспорными анкерами. В кирпиче же, на сколько я знаю, лучше без удара сверлить.
Тому що порівнюють більш дорогий прямий, з дешевим бочковим. Та ще й вбитим. А вбивається таке гівно, дуже швидко.
Фірмовий бочковий, я практично не бачу ні в кого. Років так з 10-ть.
По ціні електроінструменту скажу таке. Що купивши дорогий інструмент, ви ним проробите стільки років-- за стільки зламається китайського гівна, як раз, саме на таку сумму! Вони там теж все прораховують.
Різниця в тім, що матимите задоволення, від роботи гарним інструментом, і буде менше мороки з непередбачуваними поломками.
Це стосується всього. І "болгарок", і іншого інструменту.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием