ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Курилка

Курилка Задушевные тупаки про жизнь и прочий офф :) - общение тавроводов на любые темы не о Таврии и дорогах

 
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 06.06.2019, 22:23   #10
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 63
Сообщений: 11,034
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124350мкм
Диаметр: 39мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию НВО "Чорнобиль"

Внутри -  Правда завжди така.:
Йобнутим нема спокою! Це про майже всі , пости-відгуки про фільм "Чорнобиль".

Фільм чудовий. Для мене-шикарний. Особливо 5 серія. По перше, тому, що хоча американці прийшли і розповіли нам правду, про те, що ж насправді сталося в Чорнобилі у 1986-му? Бо до цього часу, це ніхто не знав серед людей з СРСР.
І як талановито знято. Фільм просто всмоктує вас в себе. Хоча починаєте дивитись з скепсисом.
Цей фільм, ще один лакмусовий папірець на виявлення "отрути" серед суспільства. Вся комуністична пиздота, в особі того ж кравчука, та їх висирків, відмітилась негативом на цей фільм. Воно й не дивно. Їх там показали так, як вони є. Але дуже мізерно та лагідно. А вони й зараз у керма. Їх висерки у керма. Люди гинуть, йдуть свідомо на смерть за ради країни, інших людей, а ця шваль, вирішує свої питання, а питання Чорнобиля 27-го числа, розглядає о 14.00 та ще й в останню чергу.
На справді все було не так. Було значно гірше і цинічніше. Достатньо згадати горбачова з його розрекламованим коханням до Раї, й весілля з америкосівською мільйонершею , після смерті Раї.
Висновок такий.-Фільм відмінний, багато в чому реалістичний, хоча вище комуністичне керівництво, представлене не реально людяним.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 06.06.2019 в 22:29.
masster вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:26. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.