ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Покупка/Продажа, реклама > Куплю, продам - авто

Куплю, продам - авто покупаем и продаем все, что касается авто

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 25.12.2016, 19:02   #26
FLASHproject
 
Сообщений: 9
Длина: 1000мкм
Диаметр: 0мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Олег5502 Посмотреть сообщение
Запорожье . Может у Вас выбор и сохранность получше.
Схоже на те У Вінницькій області важко знайти Таврію/Славуту взагалі живу, а за 1600 я промовчу!

Цитата:
п.с.Такую машину можна оставлять как вторую для езды в гараж,
на рыбалку, для детей, для родителей ....
Гараж в мене вдома, не рибак, діти ще занадто малі, у батьків є автомобіль Яб залишив звісно, але з мене всі знайомі і так посміхаються, кажуть мені вигідніше на таксі їздити Можливо і так, на бензин в рік я витрачаю приблизно 1000 грн. і майже стількиж на щорічне ТО

Цитата:
Подозреваю, что есть люди, купившие таврон в этом году, жалеют что не было этого варианта раньше.
Вже приходило дві таких людини! Кусали лікті! Один взяв за 1500, на якому абсолютно всі кузовні елементи із дефектами (вм'ятини, дири подряпини)! А інший за 1600 із непоганим кузовом, але реально заїзжаний автомобіль, по ньому просто видно було що з нього витягнули всі соки, а потім поставили нову гуму, локально підфарбували корозію і впихнули без зайвих витрат, а людина тепер зрозуміла що на весну потрібно робити мотор/коробку/ходову Щей надіятися, що місця які підфарбували не проявляться після зими!
FLASHproject вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.12.2016, 19:13   #27
FLASHproject
 
Сообщений: 9
Длина: 1000мкм
Диаметр: 0мм
По умолчанию

Так і бути, музика в подарунок! Ще 50$ скину людині, яка сама буде займатися оформленням доручень, зняттям з обліку чи що там саме забажає! (Реально я дуже далекий від цього, і немає багато вільного часу!)
Тобто самий мінімум це 1850$
FLASHproject вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:04. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.