ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Технические вопросы > Законодательство и страхование

Законодательство и страхование Обсуждение юридических аспектов жизни автомобилиста, законодательства и страхования.

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 05.06.2010, 13:10   #26
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: История в Козельце, сдел

Сегодня сдал все на прохождение ТО.
По БД штрафов по идее не смотрят, здесь отписался:
http://tavria.org.ua/forum/viewtopic.php?t=72753
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.06.2010, 10:32   #27
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: История в Козельце, сдел

Спасибо за подсказки по ТО - получил пластик на днях. Штрафов в БД еще не было.
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.06.2010, 10:30   #28
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: История в Козельце,

Сходил в Суд в пятницу 18 июня. Как раз в тему, так как забрал вовремя ухвалу о решении судьи - переделать заяву.
Так как срок давался до 21 июня включительно.
Перевел на украинский, указал адрес ответчика. Убрал лишнее, добавил нужное.
Помощник судьи мне помогла.

В Пн 21 июня подал корректную заяву.
В Пт 25 июня попдойти и узнать когда будет назначено слушание дела.
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.06.2010, 12:22   #29
Бакс
 
Адрес: Чернигов
Сообщений: 240
Машина: единичка, 2106-2 штучки и тайга
Длина: 1350мкм
Диаметр: 26мм
Отправить сообщение для Бакс с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: История в Козель

По поводу штрафов и БД: если штраф на данный момент оспаривается в суде, то он не учитывается.
Бакс вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.06.2010, 13:56   #30
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: История в Ко

Забрал сегодня ухвалу про открытие дела.
Заседание 14 июля.
Дали ухвалу и конверт заказаной с адресом - отправить в Козелец с уведомлением для приглашения ответчика. Отправил до обеда.

Ждем заседания.

PS: Кому нужна 100% правильная позовна заява - выложу здесь.
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.06.2010, 14:14   #31
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: История в Ко

Выкладывай,интересно сравнить-мухи в голове у судей тоже разные бывают...
  Ответить с цитированием
Старый 25.06.2010, 16:11   #32
Cayenne
 
Cayenne
 
Адрес: Рівне
Возраст: 38
Сообщений: 1,903
Машина: Merida Matts
Длина: 6990мкм
Диаметр: 33мм
Отправить сообщение для Cayenne с помощью ICQ
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: История в Ко

Цитата:
Сообщение от Oleg
PS: Кому нужна 100% правильная позовна заява - выложу здесь.
а вони 100% правильні не бувають, у кожного судді по різному
я, наприклад, в одному і тому ж суді раз писав відповідача відділ ДАІ - приняли, другий раз вернули і сказали поставити відповідачем інспектора...
__________________
бєздєльнік
Cayenne вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.06.2010, 20:15   #33
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: История

выкладываю свой принятый вариант:

[hide]До:
Дарницький районний суд м. Києва
02068, м. Київ, вул. Кошиця, 5-А
Тел. (044) 575-9029

Позивач:
Рева Олег Миколайович
02068, Київ, вул. xxxx
Тел. (067) 787-5016, (044) xxx-xxxx
e-mail: xx@xx.xx


Відповідач:
Старший інспектор з зізнання Козелецького ВДАІ капітан міліції Маліновський Михайло Олексійович
17000, Чернігівська обл., смт. Козелець, вул. Комсомольська, 66, ВДАІ Козелецького району
Та інша адреса головного управління:
14037, Чернiгiв, вул. Борисенка, 66, ВДАI УМВС України в Чернiгiвськiй області
Тел. (04622) 56302

Позовна заява

Про визнання протиправним та скасуванню постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України, закриття супроводу, у справі про адміністративне правопорушення від 10.04.2010 № СВ 064896. Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особистості оскаржити в районному (прирівняному до нього) суді постанови органів державної влади й посадових осіб, до яких належать органі ДАІ і їх посадові особи.


Я, Рева Олег Миколайович, 10 квітня 2010 року в 10 годин 35 хвилин їхав у смт. Козелець по вулиці Комсомольської з боку шляху Київ-Чернігів убік центру на автомобілі KIA Cerato держномер АА7607IT. Не доїжджаючи до кола, розвернувся на перехресті при в'їзді на ринок і, проїхавши вперед близько 25 метрів, зупинився біля брівки згідно з пунктом 15.2 ПДР і не ближче 10 метрів до пішохідного переходу згідно пункту 15.9 ПДР. Заборонних знаків повороту й розвороту при в'їзді на ринок не було. Заборонних знаків зупинки 3.34 або стоянки 3.35 після виїзду з ринку не було. По напрямку руху не було знака 3.42 "Кінець усіх заборон і обмежень" або сукупності дорожнього знака 3.34 "Зупинка заборонена" і таблички 7.2.3 "Кінець зони дії знаків 3.34-3.37".
Через 5 хвилин я повернувся до автомобіля. До мене підійшов інспектор ДАІ Маліновський Михайло Олексійович й привітався із мною, але не представився. На моє запитання "У чому справа?" відповів просто: "Порушуємо..", що саме не уточнивши. Я повторно поставив своє запитання, на що інспектор ДАІ відповів: "Порушуємо правила зупинки. Там знак позаду стоїть". Я здивувався, не повірив і пішов назад по ходу розташування автомобіля дивитися на знак. Знак "Зупинка заборонена" дійсно виявився встановленим після кола ДО Т-образного перехрестя - повороту на ринок (фото додається). Але цього знака я не міг бачити, тому що повз нього не проїжджав. Крім того по ходу руху повинен бути встановлений знак зняття обмеження зупинки. Такого знака не було й далі через кілька метрів стояло багато інших автомобілів.
По ПДР вважається:
• перехрестя - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території;
• прилегла територія - територія, що прилягає до краю проїзної частини та не призначена для наскрізного проїзду, а лише для в'їзду до дворів, на стоянки, автозаправні станції, будівельні майданчики тощо або виїзду з них;
Як визначити перехрестя або заїзд на прилягаючу територію? У незнайомому місці, при відсутності розмітки й знаків ніяк інакше не визначити, то вважається за перехрестя. У противнім випадку у таких місцях можна було б розвертатися, рухаючись заднім ходом згідно з пунктом 10.10 ПДР. Дійсно, в'їзд до ринку - довга дорога (близько 20 метрів), а далі знак обмеження максимальної швидкості 3.29 ПДР в 5км/ч.
З боку шляху Київ-Чернігів убік центру (до кола) на лівому боці шляху був установлений знак 3.34 "Зупинка заборонена", але через інтенсивний зустрічний рух вантажних автомобілів і зупинки маршрутних автобусів для висаджування пасажирів цей знак помітити не можна (фото додається). Згідно ПДР дія знака 3.34 не поширюється на транспортні засоби, що рухаються по встановлених маршрутах. Даний знак я помітив уже при обстеженні спірного місця зупинки інспектором ДАІ. Під цим знаком те ж стоять автомобілі як, наприклад, Славута під час моєї зупинки (фото додається).
Я почав заперечувати дану ситуацію. Крім того інспектор ДАІ сам грубо порушив низку правил дорожнього руху, а саме:
1. Інспектор ДАІ Маліновський Михайло Олексійович привітався, але не представився й відразу не назвав причину зупинки. Не було навіть стандартного: " Бу-бу-бу… сержант Петренко". На це в мене є свідок гр-ка Діденко Віталіна Віталіївна. Цим інспектор ДАІ порушив одну з вимог своїх посадових обов'язків: "При звертанні до водія він повинен чітко представитися, назвати свою посаду, спеціальне звання, прізвище й указати причину зупинки автомобіля".
2. Автомобіль ДАІ з держномером 25 0369 стояв на виїзді з перехрестя прямо на пішохіднім переході. При цьому автомобіль був без включених проблискових маячків червоного або синього кольори. Чим порушив пункт 3.1 ПДР. Доказ на фото та відео. Відео можна побачити з сайту: http://roltd.org.ua/temp/gai/video.avi
Крім того відео матеріал буде надано по факту на CD диску й портативному програвачі або на цифровому фотоапараті. Інспектор ДАІ згідно зі своїми обов'язками повинен: "Під час керування патрульним автомобілем бути прикладом для інших учасників дорожнього руху в частині дотримання вимог ПДР".
3. Інспектор ДАІ згідно зі своїми обов'язками: "Повинен постійно контролювати дотримання учасниками дорожнього руху правил, норм і стандартів, що діють у сфері безпеки дорожнього руху, попереджати водіїв про можливе порушення або зміну дорожньої обстановки". Однак інспектор ДАІ не допомагав учасникам дорожнього руху, не вказував їм на зону обмеження зупинки, а волів промовчати, почекати й оштрафувати щоб виконати план по збору протоколів.
4. Інспектор ДАІ Маліновський Михайло Олексійович не повернув мені поліс страхування громадянській відповідальності, який він зажадав разом із правами водія й техпаспортом. Про що я повідомив 10 квітня 2010 року в 15:10 - 15:25 у чергову частину Чернігівської області по телефону гарячої лінії (04622) 56302 і в страхову компанію "Країна" по телефону 0 (800) 500-4670 для одержання дублікату поліса. Додатково звертався 12 квітня 2010 року в 09:30 у СК "Країна". Дублікат поліса громадянській відповідальності я одержав 13 квітня 2010 року у відділенні СК "Країна" в 12:00 - 12:15 годин.
Поліс, який інспектор ДАІ мені не повернув, прийшов поштою в конверті від 27.04.2010. Адреса відправника: "Відділення ДАІ по обслуговуванню адміністративної території Козелецького району (підпорядковане УДАІ) вул. Комсомольська 66, смт. Козелець, 17000".
Свідок, при якому конверт був відкритий - Рева Катерина Григорівна. Через несвоєчасно відданий мені поліс громадянській відповідальності, я поніс матеріальні збитки, крім того франшиза по дублікату поліса громадянській відповідальності відразу ж зросла в 2 рази з 255 грн до 510 грн. Обидва поліса громадянській відповідальності та конверт можу показати на судовому засіданні.

Під час оформлення протоколу та після цього за моїм автомобілем зупинилося ще кілька автомобілів. Причому інспектор ДАІ не підходив до них і тим більше не складав на них протокол. Частина автомобілів після зупинки виїхала за час спілкування зі співробітниками ДАІ.
Для усунення подальших непорозумінь уважаю, що знак 3.34 "Зупинка заборонена" з боку кола (центру) потрібно доповнити табличкою 7.2.2 "Зона дії заборонних знаків" із зазначенням потрібної дистанції в метрах. Наприкінці зони дії даного знака встановити знак 3.42 "Кінець усіх заборон і обмежень" або сукупність дорожнього знака 3.34 "Зупинка заборонена" і таблички 7.2.3 "Кінець зони дії знаків 3.34-3.37". У такому випадку буде виключено будь-яке непорозуміння й невірне розуміння дорожніх знаків.
Схему місцевості додаю:




Враховуючи вищесказане, вважаю, що постанова № СВ 064896 у справі про адміністративне правопорушення від 10.04.2010 року винесена з порушенням моїх прав і чинного законодавства, є необґрунтованою, протиправною, незаконною і підлягає скасуванню. Згідно зі ст.72 КАСУ в адміністративних справах про протиправність рішень, дії або бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язки по доведенню правомірності свого рішення, дії або бездіяльності покладаються на відповідача.

Відповідно ч. 5 ст. 288 КУпАП, особа, яка опротестувала постанову в справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита. На основі вищенаведеного, керуючись статтями 287, 288, 289 Кодексу України про адміністративне правопорушення й ст. 2,6-11,18,19,71 Кодексу адміністративного судочинства України.

Прошу:

1. Постанову в справі про адміністративне правопорушення від 10.04.2010 року № СВ 064896, про накладення на мене - Рева О.М. адміністративного стягнення по ст. 122 ч.1 КУпАП у розміру 260 (двісті шістдесят) гривень визнати протиправною і скасувати.


Додаток:
1. Копія постанови в справі про адміністративне правопорушення від 10.04.2010 року № СВ 064896 - 1 аркуш.
2. Копія протоколу № СВ 111054 – 1 аркуш.
3. Фотографії місця події з роз'ясненнями - 8 штук на 4-х аркушах.
4. Копія конверта від 27.04.2010, у якому поштою прийшов вчасно не відданий мені поліс громадянській відповідальності - 1 аркуш.


___ червня 2010 року Рева О.М. _______________[/hide]

Последний раз редактировалось Struk; 09.12.2010 в 10:43.
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.07.2010, 20:34   #34
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Исто

Сегодня сходил на предварительное заседание на 11:30.
Ответчика не было (понятное дело). Судьи то же не было.
Пом. и секретарь судьи подождали минут 10 и выдали новый вызов на окончательное судебное заседние 08 сентября этого года.
Плюс конверт с вызовом - мне нужно отправить его ответчику (за свой счет понятно).
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.11.2010, 20:24   #35
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию

8 сентября заседания не было - зря приехали с Крыма второпях в то утро... :-(
Перенесли на 16 ноября.

А сегодня 16 ноября сходил на заседание суда.
Судья нормальная попалась, все распросила, все выслушала, малость поспорили с ней насчет дорожной разметки/знаков, показал доп. фото местности у здания суда на Севастопольской улице. В итоге она спросила - "что же ей писать в протоколе"... и взяла перерыв до Чт 18 ноября на утро.
Схожу, думаю уже окончательное решение будет.
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.11.2010, 11:44   #36
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию

Сегодня сходил в суд узнать решение - суд удовлетворил мою заяву.
Решение суда забрать через 2-3 недели.
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.11.2010, 16:49   #37
softm
 
Адрес: Львів
Возраст: 50
Сообщений: 8,692
Длина: 17480мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Oleg Посмотреть сообщение
Сегодня сходил в суд узнать решение - суд удовлетворил мою заяву.
Решение суда забрать через 2-3 недели.
_Постанову суда_, напиши заяву что хочешь получить постанову суду по такому то делу, через 11-ть дней,

и если не лень, пожалуйста - сделай фото постановы ...

ПС, И что - видео в заседании смотрели????
__________________
Freelancer Chronicles
my diy-diary

Последний раз редактировалось softm; 23.11.2010 в 16:51.
softm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.11.2010, 19:21   #38
Oleg
Очень давно не заходил
 
Адрес: Украина, Киев
Сообщений: 343
Машина: KIA Cerato 2.0 EX AT 2008
Длина: 1310мкм
Диаметр: 0мм
Отправить сообщение для Oleg с помощью ICQ Отправить сообщение для Oleg с помощью MSN
По умолчанию

Заяву писать не буду - мне не горит получить постанову суда в начале-середине декабря. ТО пройдено еще в апреле...

Что именно будет написано в постанове суда - самому интересно.

Видео при мне не смотрели - мы отлично поговорили с судьей, поспорили друг с другом по разным аспектам интерпретации знака "Остановка запрещена".
Разве что я показал еще несколько фото около Дарницкого районого суда на ул.Севастопольской.

Судья хорошая попалась. Спрашивала - "почему знак на встречной полосе проигнорировал", но я его не видел реально, так и ответил.

Судья спросила у меня - "и что же мне писать в постанове суда?" и завершила 15ти минутное заседание.
Изображения
Тип файла: jpg IMG_0235.jpg (75.3 Кб, 26 просмотров)
Oleg вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.11.2010, 19:01   #39
izbitz
 
izbitz
 
Адрес: киев
Возраст: 45
Сообщений: 2,826
Машина: cherry jaggi 1.3 red гбо
Длина: 47260мкм
Диаметр: 29мм
По умолчанию ради смеха

выезд с улицы Осенней на Уборевича...знак"движение направо(или как там его)",но разметка как раз напротив выезда разорвана а-ля перекресток.вечер.выезжаю за джипом ,поворачиваю НАЛЕВО-доб.веч.нарушаем(и 2 авто остановили в темное время суток,и не представились,и причину не назвали,и на разметку пох...типа месные жители сделали(а мы такие красивые на это и ловим),и грубили....)был в святошинском даи,показал заяву начальнику,направили к непосредственному начальнику-я ему наказ №111 и прочие статьи нарушили-он мне бу-бу-бу,если разметка отсутствует-анулируем,показываю фото с разных ракурсов-пох...
обещал позвонить,жду.....жду....,иду снова-нет его.иду в суд(дарницкий-прописан в дарнице)на кошица барышня приняла все,говорит ожидайте.жду....жду...приходи т"невказана посада ст.инспектора,невказано призвыще па по-батькови (ВНИМАЕНИЕ!!!!)СТ.инспектора даи святошинского р-на Вовка Володимира Володимировича!! подпись cellz (СНОВА ВНИМАНИЕЕ!!) - Вовк... аналогично-переделать в 5 дней,письмо пришло родителям,время утеряно...дико ржал..заплачу 255,когда мне будет удобно...
izbitz вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.11.2010, 19:12   #40
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,458
Машина: Темно-сіра
Длина: 238890мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Нихрена не понял. Напишите внятно-нарушили ,или нет?
кук на форуме   Ответить с цитированием
Старый 27.11.2010, 21:08   #41
magistr101
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Я так понял, что знак стоит "движение только направо", но есть разрыв в сплошной и поехал налево ... Скорее всего нарушил ...
  Ответить с цитированием
Старый 07.12.2010, 04:51   #42
Struk
 
Struk
 
Адрес: лимита понаехала тут в город на Днепре
Возраст: 46
Сообщений: 2,541
Машина: Серое бибико
Длина: 1580мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для Struk с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от magistr101 Посмотреть сообщение
Я так понял, что знак стоит "движение только направо", но есть разрыв в сплошной и поехал налево ... Скорее всего нарушил ...
Дорожные знаки имеют приоритет над разметкой
__________________
Этот пост написан по требованию моего куратора из ZOG
Struk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.12.2010, 09:11   #43
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,458
Машина: Темно-сіра
Длина: 238890мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

А где такое написано?
кук на форуме   Ответить с цитированием
Старый 07.12.2010, 12:16   #44
dj apostol
 
dj apostol
 
Адрес: Сумы
Возраст: 36
Сообщений: 282
Машина: Slavuta 1.2L
Длина: 16860мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

Это сообщение было удалено Struk. Причина: тролль

хм странно вроде не тролил ну во всяком случае не специально я высказал мысль что возможно тот разрыв зделан для заезда с главной дороги в тот выезд откуда выезжал человек.

пс. у нас сделан так выезд с маркета(да инее один), знак движение только на право но с главной то поворачивать на стоянку к маркету не кто не запрещал…
Изображения
Тип файла: gif Áåçûìÿííûé.gif (5.6 Кб, 9 просмотров)

Последний раз редактировалось dj apostol; 07.12.2010 в 12:24.
dj apostol вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.12.2010, 12:47   #45
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,458
Машина: Темно-сіра
Длина: 238890мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Нижнему-естественно только направо,верхнему/красному-??? домик,елка есть,а знаков не видать!
кук на форуме   Ответить с цитированием
Старый 07.12.2010, 12:52   #46
dj apostol
 
dj apostol
 
Адрес: Сумы
Возраст: 36
Сообщений: 282
Машина: Slavuta 1.2L
Длина: 16860мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

но раз разрыв есть значит можно ? а вопрошающий я так понял под приказующий знак направо поехал в разрыв НО налево...
dj apostol вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.12.2010, 10:49   #47
Struk
 
Struk
 
Адрес: лимита понаехала тут в город на Днепре
Возраст: 46
Сообщений: 2,541
Машина: Серое бибико
Длина: 1580мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для Struk с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
А где такое написано?

Пункт 8.2 ПДД

Кук, Вам должно быть стыдно
__________________
Этот пост написан по требованию моего куратора из ZOG
Struk вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.12.2010, 15:54   #48
Андрей Олегович
синий кардинал
 
Андрей Олегович
 
Адрес: Адъ-Еленовка
Возраст: 54
Сообщений: 31,690
Машина: крутая тачко
Длина: 156500мкм
Диаметр: 55мм
По умолчанию

Цитата:
8.2. Дорожні знаки можуть бути постійними, тимчасовими та із змінною інформацією. Тимчасові дорожні знаки розміщуються на переносних пристроях, дорожньому обладнанні або закріплюються на щиті з фоном жовтого кольору і мають перевагу перед постійними дорожніми знаками та дорожньою розміткою.
Струк, стыдно должно быть Вам.
И дело тут ни в каком не приоритете.
Приоритет - это когда одно противоречит другому.
В данном случае знак не противоречит разметке.
Так что следуйте указаниям знака и всё будет хорошо.
__________________
рекомендую вам попрощаться с таврофорумом
хотя совет наверно запоздал (с) Рокфеллер М.И.
Андрей Олегович вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.12.2010, 15:58   #49
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,458
Машина: Темно-сіра
Длина: 238890мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Эххх,Андрей Олегович!!! Опередил немного. Струк, а при чем тут 8.2 и временные знаки? Разве о них речь? А как же 8.5? Комментируйте!
кук на форуме   Ответить с цитированием
Старый 09.12.2010, 19:50   #50
Struk
 
Struk
 
Адрес: лимита понаехала тут в город на Днепре
Возраст: 46
Сообщений: 2,541
Машина: Серое бибико
Длина: 1580мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для Struk с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Андрей Олегович Посмотреть сообщение
Струк, стыдно должно быть Вам.
И дело тут ни в каком не приоритете.
Приоритет - это когда одно противоречит другому.
В данном случае знак не противоречит разметке.
Так что следуйте указаниям знака и всё будет хорошо.
В данном случае знак разметке противоречит.
__________________
Этот пост написан по требованию моего куратора из ZOG
Struk вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:28. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.