ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Технические вопросы > Бортовой журнал

Бортовой журнал Бортовой журнал

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 03.09.2018, 15:59   #126
Legion
 
Legion
 
Адрес: Запорожье
Сообщений: 329
Машина: Слава 1,1 карб
Длина: 1440мкм
Диаметр: 17мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от masster Посмотреть сообщение
Подивимось. Я раніше мазав різними мастилами чи літолом, не дуже густо правда. Не допомагало, йшла корозія в місці контакту заліза та алюмінію.
я видел последствия после литола-стало только хуже,диск не только закис,но и литол прикипел ,что усилило диффузию
Legion вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.12.2018, 23:59   #127
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Зняв радіатор основний, обжав, але він все одно підтікає здається.
Замінив радіатор опалення салону. Думав що він підтікає, бо іноді був запах тосолу, але виявилося що він в ідеалі, а запах швидше за все йшов від того тосолу що підтікав в основному радіаторі.
Поставив на опалення салону, радіатор ДААЗ 351гр. (Досить не часто зустрінеш таку ціну)
Доварив пару гайок до стандартних, де кріпеться балка нижньої опори.
Всунув гідрокоректор фар, від 10-ки. Якщо хтось лається , що геморно міняти радіатор опалення салону, то він не знає, що таке міняти гідрокоректор!! Це просто Ж!
Якби знав, то поміняв би самі приводи фар, бо тільки вони були лопнувшими. Поки ставив гідрокоректор, повыдривав пару дротів під торпедою. Прийшлось це все відновлювати. Ну а вставити дві ущільніючі резинки, це зовсім жопа. Так! Їх там дві! Бо через перший отвір у кузові для гідрокоректора , що під капотом, ви не попадаєте в салон, а лише в проміжний коріб! Десяточний коректор коротше, так що на штатне місце не встає, довелося ліпити його біля кнопок, ліворуч.
На нижній заслонці пічки , товариш зламав стопори, і кришка відкривалась дуже сильно (обігрів ніг) . В якості стопорів, приклеїв клеєм AKFIX 705 , шматки цупкої резини. Тримається дуже міцно, і відкривається тепер без гучного стопоріння. Промазав шурупи кріплення бамперу-тектілом.
Доведеться таки міняти основний радіатор. ПРикро, що нема нормального в продажу.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 04.01.2019 в 22:32.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.01.2019, 22:35   #128
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Замінив радіатор охолодження. Поставив "Лузар" 600гр. Замінив датчик температури, але справа не в ньому.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2019, 19:30   #129
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Поставив відремонтовану помпу.Нові підшипники "Кінекс" та сальник. Добавив змаски в підшипники натяжного ролика.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.04.2019, 19:52   #130
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

240 000. Заміна мастила та фільтра. 400гр мастило.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.06.2019, 22:42   #131
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Замінив підшипники генератора. "Кінекс" змазку добавляв.
Виявляється не всі "шоколадки" взаєиозамінні. Навіть навпаки. Треба дуже ретельно перевіряти при заміні. Під свій діодний міст-своє інтегроване реле!
Хотів його замінити, але не підійшло. І в продажі не знайшов аналога. Мабуть прийдеться розбирати та міняти щітки.
Міняти підшипники варто. Бо вони можуть розбитися і тоді статор може ціпляти за ротор. А ще, там збирається повно пилюки, і вони дуже туго крутяться. Від цього зношується ремень, шківи, і головне, з.являється додаткове навантаження на двигун. А це й перевитрата палива, і зменшення ресурсу двигуна.
Якщо будете розбирати генератор, то потурбуйтесь про невеличкий зйомник, лаповий, для зняття підшипника з вала ротора. Туди можна підлізти тільки маленьким зйомником, бо заважають лопаті. Гнути чи обрізати їх не слід, бо там все відбалансоване. Якщо будете міняти діодний місток, чи реле з щітками, обов.язково з.ясуйте, чи підходить таке реле, до такого містка!!! Бо інакше спалите і гену і всю машину. При складанні-Дві половинки корпусу генератора, слід повністю стягнути трьома болтами, коли вони вже наче і затягнуті, то треба молотком простукати (з відчуттям норми) по корпусу, і вони тоді ще трохи підтягнуться. Коли все зроблено правильно, то всі три болта мають бути затягнутими повністю, і вал при цьому, має легко крутитися. Якщо болти будуть не дотягнуті, то в процесі встановлення генератора на двигун, болти кріплення генератора, або болт фіксації натяжіння, своїми зусиллями перекосять половинки генератора і вал почне важко крутитись, або і взагалі заклинить. Причому ви це навіть не помітите, бо ремінь вже стоятиме, з натягом, і перевірити легкість обертання вала ротора, не буде можливості. Крутитемиться він тоді лише разом з двигуном.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 21.07.2019 в 07:49.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.07.2019, 19:00   #132
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

242 490км. Заміна. Передні пружини з двома насічками. (були з однією) Лівий кулак залишив як і було, підшипнику та шаровій вже 9 років та 110 000 км. а вони в нормі. Єдине-на шаровій замінив пильник, бо почав тріскатись, та замінив змазку (пару крапель вапра та змазка для шрус як на фото. Перебрав торм. супорт, змастив поршень зі сторони пильника змазкою для супортів. Поршень там гімно, з сучасних запчастин, іржавіє.Корпус з старих, гарних. Правий супорт рідний. Пильники поставив кременчуг на супорт. Торм. перед колодки нові-Томекс. Верхні опори обидві нові-завод. Алюм. фланці загрунтував в місцях контакту з залізом. Всі болти промазав тектилом для ВП. Правий кулак поставив інший, з розборки. Підшипник FAG Словенія , кулак зібрав сам, з усіма відбійниками. Шарова нова ЛК (наче як завод) додав мастила як і на ліву, замінив пильник на вазівський. (різниця на фото) .Болт тут на шаровій рідний на 8. Стара шарова вийшла з ладу тому, що лопнув пильник. Оскільки йому 9 років, то такі пильники треба міняти десь через 6 років. Як би не пильник-була б як нова. На лівому рул. наконечнику-додав змазки шрус.
Якщо замінити на нашій шаровій пильник, на пильник від ваз 2108 з рульових накінечників виробництва Балаково (тільки Балаково!) , то вона стане практично-вічною. Додавши змахки шрус.
Фланець знімався погано, тому прийшлось вигадати приспособу (фото) може комусь згодиться. Але й з цим зйомником прийшлося гріти фланець феном. Відкритим вогнем гріти не слід, бо спалите пильники на шрус та і всю машину.
Стійки власної переборки. Права, та що зібрав з першого разу, ліва мучився тиждень. Корпуса піскоструєні та фарбовані порошковою фарбою.
Внутри -  Фото!:
[IMG][/IMG] [IMG] [/IMG] [IMG][/IMG]
[IMG][/IMG] [IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 18.11.2019 в 21:49.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2019, 08:41   #133
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Перебрав рульовий механізм, поставив нову рейку. (263гр) Замінив трос ручника, мій на оболонці згнив. Іржа закусила трос, тому одне колесо ручник і не тримав. Ще поварив скоби з нержавійки, які підтримують трос, бо без них він працював не стабільно.
Трос Б/В який дістався з торм. барабанами. Обільно змащений циатімом. Тепер ручник тримає як звір, на першій не зрушити.
З фарбуванням фланців, можливо я нерегнув. Бо тепер буде гірша віддача тепла від гальмівного диска в фланець. Шоб не закисало після зими треба їх просто знімати та для профілактики трохи протирати та збирати.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 24.07.2019 в 08:47.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.07.2019, 22:41   #134
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Замінив лобовуху. Бор. В якості ущільнювача використав автопластилін. Внизу скла, пару місць де з.явилися осередки іржі, зачистив, обробив ортофосфоркою, загрунтував та підфарбував з балончика. Промазав тектилом по колу. Скло точно Бор, бо пройшло тест .
Ще доведеться помучитись з антеною.
Зробив розвал. (324гр.)
Та ні, антена приклеїлась стара. Додав пару п.ятаків з товстого скотчу, для надійності.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 25.07.2019 в 14:51.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.07.2019, 14:53   #135
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Нужно проверить или сделать
1.-250 000км -замена масла в коробке
2.-272 000км-замена ремня ГРМ!
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 03.07.2022 в 06:10.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.08.2019, 09:29   #136
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Проїхав більше тисячі км по Росії, ходова та рульова в нормі. Єдине що ще треба доробити, так це проточка фланців та торм. дисків.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.08.2019, 00:21   #137
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

244250км. Раніше поставив бензонасос BCD, б\в але як новий, проїхав на ньому вже тисячі дві км. Поки що не тече, ні з під підкачки ні з фланця.
Виходи патрубків тільки в нього прямі, один навпроти другого, це незручно, треба зробити розворот мабуть з мідної трубки відповідного діаметра, бо резиновий фланг так круто якщо зігнути то він передавлюється.
Ось такий.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.10.2019, 09:03   #138
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

25 вересня зібрався на риболовлю. Але трапилась несподіванка-відпала задня балка. Ну не зовсім відпала, але їхати так не можна...
Внутри -  Було.:

Пробігся по майстернях-той хворий, той тільки через місяць зможе... вирішив робити сам, і дуже вірно зробив. Пізніше розповім-чому.
Права, відірвана сторона розламалася легко. Відносно. З лівою, довелось помучиться. Вирізав сваркою, потім вже дорізав болгаркою, та спеціально зробленою приспособою для дрелі. Яка зажимає маленькі залишки від кругів болгарки і дозволяє підлазити у дуже не зручні місця.
Роздивившись ситуацію, побачив ще кучу проблемних місць. Вирішив і їх довести до ладу. Раз вже поліз, то треба робити добре!
Це задній стик пола, та район горловини. Та й сама горловина.
А я все шукав-де воно тхне бензином??? Все облазив. А воно он де. Тонка трубка зовсім відгнила, а в великій, під іржею-дірки!
Внутри -  Здавалося жахлива ситуація.:

Спочатку думав підварити горловину, але коли почистив, то виявилося що це марна справа. Трубка тонка, що на фото поруч з горловиною, при цьому планувалася замість тонкої рідної. Це трубка з рядянського змішувача (душа) латунна. Якщо синя трубка вентиляції виявиться короткуватою, то зроблю з цього душа вставку.
Для виставлянні кронштейнів балки в площині й розмірах-довелося скористатися двома лазерними рівнями та ще й шаблоном для виставлення розміру між ними. Якщо комусь буде цікаво-розповім. Метал брав під кронштейни 2мм чи навіть трохи товший. Для підлоги 1,5. Іншого просто не було.
Внутри -  Трішки вже роботи.:

Бак при цьому виявився-що новий. Я його свого часу обробляв. Але я все обробляв!. Різниця лише в тім, що бак я обробляв сам, а решту-"спеціалісти". Все одно я бак ще обробив. Спочатку тектілом ML, а по висиханню, зверху, тектілом для дна.
Внутри -  Бак.:

Роботи тривають.
Невідомо для чого я оце морочусь. Машина все одно того не вартує.
Але вона мені служить. Ну і я їй
Довго, нудно. Ну а що робити? Навіть якщо продавати, то гнилу, як продавати? Так і казати- дрова??
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 08.02.2020 в 13:48.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.10.2019, 14:30   #139
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

246325 км.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.10.2019, 14:55   #140
Sergey_Sch
 
Sergey_Sch
 
Адрес: Харків
Возраст: 41
Сообщений: 664
Машина: был Lanos 2003г, 1.5l, ГБО2. Опель Зафира А, 2003г. Z18XE
Длина: 4080мкм
Диаметр: 18мм
По умолчанию

Ви у 2017 обробляли Раст-стопом. Зовсім ніякого ефекту?
Sergey_Sch вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.10.2019, 23:38   #141
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Важко відповісти. В одному місці, при зварюванні, потекло щось схоже на раст. Більше ніде й сліду не видно. У всякому разі там, де я вирізав, за кріпленням балки-сухо. Хоча отвір для обробки там є. І якби туди щось бризкалось, то я вважаю, що воно б там ще було.
Треба робити все самому. Тоді буде якість і результат.
Раст стоп, там де було видно, назовні, десь під капотом чи багажником. Тепер не видно і ознак. І це при тому, що я за ці пару з половиною років, машину мив разів 5-6 не більше, з зовні. А що б було якби милась вона частіше, та ще й на мийці?
Ефект мабуть був, але тільки там де попала обробка, і лише на рік. Економлять. Зверху бризнуть, і гаразд.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.10.2019, 10:09   #142
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Там на підлозі, де є накладка одного листа метала на інший, зробив технологічні отвори. І залив через них антикор між листами. Підігріваючи феном. Так що й знизу просоталось усе. Грун часів СРСР. Який невідомо. Важучий. Нітро.
Внутри -  Фото клікабельні.:
[IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG]
[IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG]
[IMG][/IMG] [IMG][/IMG]

В районі заправочної горловини теж проблема.
Внутри -  Іржа.:
[IMG][/IMG] [IMG][/IMG]

Довелося виправляти.
Внутри -  Трохи краще.:
[IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG]

Ось чому краще робити самому. Бо ніхто не буде морочити голову з такими викрутасами. Бо або він нічого не заробить, або вартість роботи перевищіть вартість машини.
Внутри -  Головоломки.:

Сальники балки, виявилися зношеними. Поіржавіли і посадочні місця. Спочатку намагався видалити іржу терпугом. Це там повільно і нудно, що капець. Згадав що є у мене пара гарних штук. Така як на фото, і ще- маленький камушок на валу. Як раз те що треба. Дріль на великі оберти-і чудово чистить.
Внутри -  Не хвилюйтеся, нічого не прослабив)):

Сальники вже запресовані, все добре. На балці ще поварив кріплення тормозних шлангів та троса, бо погнили.
Підготовив горловину. Погрунтував та обробив антикором для дна.
Внутри -  Горловина.:

Патрубок заказав в магазині Запчасті ЗАЗ. Хоть і не такий як хотілося, але піде.
На базар я вже практично не їздю по запчастини. Подобається цей магаз. сьгодні-на завтра. І не впарюють гівно.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 19.10.2019 в 10:17.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.10.2019, 14:18   #143
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 9,997
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 40мм
По умолчанию

Титанічна робота.
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.10.2019, 22:52   #144
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OL_75 Посмотреть сообщение
Титанічна робота.
Це про фотки)).
Сьогодні буквально на останніх десяти точках, скінчився газ СО2. Спробував варити дуговою 2-ю. Ні, це не діло. Та ще й по пушсалу, це не сварка а знущання. Довелося взяти у сусіда балон на десять хвилин.
І о чудо! Своїм балоном я варив током на 7, а з цим балоном-током на3!!
Спитав що за газ? Ну я так і знав-суміш аргону з вуглецем 80\20%. Не думав що буде така різниця.
Сварку сьогодні наче закінчив. Тепер буду обробляти антикором, герметиком, збирати, міняти задній правий торм. циліндр, міняти пильники на шарових ( бо суки всунули гівно, замість балаковських, і вони вже потріскалися. Через місяць!!! Як тільки дістали ці підори, все треба перевіряти, контролювати. Зарікався ж не купувати на базарі!)
Ще хочу перевірити паралельність вісей задніх та передніх колес. Вже й придумав як це зробити. Не знаю тільки, чи вистачить на це мене. Вже й на рибалку хочеться, і по гриби (яких ще майже не має ) поки погода держиться.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 19.10.2019 в 22:55.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.10.2019, 21:48   #145
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Розібрав задні стійки. Щоб прибрати іржу з верхніх опор. Я їх промазував герметом, коли ставив. Вони вже міняні, не пам.ятаю коли. Гермет таки допоміг. В середині іржі майже немає, а от під резинкою, все одно є. Ліву просто обробив пушсалом. Праву -ортофосфорною кислотою, погрунтую, в середену гермет каучуковий-під резинку силікон для дзеркал. Він нейтральний, без оцту.
Праву задню стійку, трохи чистонув болгаркою і прогрунтував. Лівій не робив нічого. Чи буде з часом різниця??
До речі, праве кріплення балки, обробив перетворювачем іржі, і обезжирив бутиловим спиртом, перед грунтовкою. Ліву тільки обезжирив перед грунтовкою. Цікаво, різниця буде?
Внутри -  Район горловини, до та після обробки пішсалом.:

Стики там великі були, бо зовсім ніяк не підлізти. /То я їх замазав автопластеліном.
Внутри -  Резино-бітумна.:

Внутри -  Підварив район задніх лонжеронів. Ф. до обробки.:

Промазав задні арки пушсалом, та поставив захист.
Пушсало варив з двома маслами ( для ланцюгів та вапором)+ тектил МЛ + уайт спірит.
Виявляеться пушсало не змішується з смолою, та каучуком. Хотів сам зварити мазило для дна. Виходить що воно не повинно негативно впливати на резинові вироби.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 23.10.2019 в 23:13.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.10.2019, 23:19   #146
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Сьогодні почепив бак.На болти нерж. Просто вони є в мене.
Почепив балку. Зайшла в кріплення як рідненька. До мм. Поставив стійки. Приміряв горловину. Не встиг встановити. Обмаль часу, доводиться працювати з п.ятої вечора.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 23.10.2019 в 23:45.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.10.2019, 22:45   #147
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Поставив горловину. Ніхто не підказав, що спочатку треба ставити горловину, а потім підкрилки.
Довелося помучитись, щоб ніяка трубка ніде не терлася. Бак- затягнув болти. Повісив глушак, зняв правий задній тормозний циліндр. Поміняю на перебраний. Бо він лишився єдиний не міняний. Не хочеться потім знов туди лізти. І "пробки" хочу поставити чи наконечники, хз як вони звуться. Ті що на кінці торм. троса . Довелося купити рем. комплект.
Болти кріплення балки та стійок до балки, понаживляв, але не затягував. Щось мені підказує, що це треба робити коли машина стоїть на колесах, а не на домкратах. Сальники ж мають обмеження роботи? Чи я не правий? Треба глянути в книжках.
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 04.11.2019 в 00:04.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.10.2019, 07:59   #148
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Таки правий- все на ходовій робиться на тверді земній, інакше потім дивуються- і чого отой с/блок у Таврії такий слабенький??? Та ще і похитати автою не заважає.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.10.2019, 20:50   #149
masster
 
masster
 
Адрес: Харьков
Возраст: 62
Сообщений: 11,019
Машина: tavria,карб. Sandero Stepway 1.5D
Длина: 124340мкм
Диаметр: 38мм
Отправить сообщение для masster с помощью AIM
По умолчанию

Дякую, бо в літературі не знайшов.
Сьогодні поставив заглушки з розрізами на трос ручника, що при вході троса в задній барабан. Нові гальмівні трубки, металеві, короткі. Праву зад. стійку, чистонув болгаркою та грунтонув. На скоби торм. троса, надів термоусадку, щоб не так різала оболонку троса.
Внутри -  Стійки.:
__________________
-"Газ дорожчає, тому що "МИ" могли б його продати в Європу!"
-Я міг би працювати інженером в США, то де мої 20 000$ на місяць? (ТС)

Последний раз редактировалось masster; 03.11.2019 в 23:57.
masster вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.10.2019, 13:25   #150
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,450
Машина: Темно-сіра
Длина: 238470мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Всі авто у мене проходили стандартну процедуру- все, шо, попадало під грязюку, шо часто треба було крутити- штуцери, гайки на аморт. и т.п., обробляв звичайними консервантами МОВІЛЬ і т.п. Потім- однією лівою все без проблем вертілось.
Краще всього- в аерозольному виконанні.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:35. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.