ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Курилка

Курилка Задушевные тупаки про жизнь и прочий офф :) - общение тавроводов на любые темы не о Таврии и дорогах

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 31.01.2019, 20:14   #76
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,457
Машина: Темно-сіра
Длина: 238890мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Последовательно? Получится, везде можно гофр отсоединить? Например, у вас дома, есть место? А если на улице?
Образцовый должен иметь точность на две ступени выше поверяемого. А как с температурой, о которой был разговор выше?
Вторая картинка убила- рядом с краном розетка и газовщиков это не волнует. Впрочем, ради рекламы...
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 31.01.2019, 20:54   #77
LegosX
 
Адрес: Запорожье
Возраст: 45
Сообщений: 1,121
Длина: 5530мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

Разве это всё вселенские проблемы неразрешимого масштаба?
И таки да, у очень многих есть возможность последовательного подключения, у меня тоже есть.
LegosX вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 01.02.2019, 08:21   #78
AndrewK
 
AndrewK
 
Возраст: 46
Сообщений: 9,318
Длина: 125770мкм
Диаметр: 44мм
По умолчанию

Ой капєц, розетка недалеко від крана. "А ще у нього є ножиці і крем...". Я скажу більше, у мене тут труба мідяха паяна на з'єднаннях і повороти під 90 градусів. Таких дибілоїдів, як українські газовщики ще пошукати треба.
AndrewK вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 01.02.2019, 10:00   #79
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,457
Машина: Темно-сіра
Длина: 238890мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

Фото можна?
В мене заставили трубу стальну, в якій прокладена єлектролінія в дім від ВРУ на вілиці, віднести від газової не менш, ніж на 300 мм.
А те, що у газовиків часто газ в голові, не таємниця, бачив такого шпеця, яки доказував, що метан важчий повітря, тому близько від котла ставити унітаз ніззя, бо газ через нього попаде в яму і там бабахне. І в той же час, обов"язково всі витяжки вище котла повинні працювати, ну шоб газ виходив. І тиск в трубі біля котла більше, ніж біля плити...
З російських мультиків ше одне незрозуміле- раніше всі засоби вимірювань, які призначені для обліку матер. цінностей, розрахунків за них та ін. проходили тільки державну повірку, ніяких відомчих. А ці всі приклади з газом та єлектролічильниками- третій раз і є відомчі потуги.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!

Последний раз редактировалось кук; 01.02.2019 в 10:44.
кук вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 01.02.2019, 16:19   #80
LegosX
 
Адрес: Запорожье
Возраст: 45
Сообщений: 1,121
Длина: 5530мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

А тем временем, сегодня в новостной ленте вижу вот это. Внезапно!

Цитата:
Правоохранители разоблачили противоправный механизм, через который руководство ОАО "Запорожгаза" нанесло государству многомиллионные убытки. Об этом сообщает пресс-служба СБУ.

Оперативники спецслужбы установили, что менеджмент ОАО "Запорожгаз", блокирующим пакетом акций которого владеет "НАК Нафтогаз Украины", искусственно "списывал" потребленный природный газ как производственно-технологические расходы и ненормированные потери под видом "фейковых" технических аварий.

По заключению профильных экспертов, только за один квартал стоимость завышенного объема вторичного природного газа в результате якобы аварий составляет более 26 миллионов гривен.

Сотрудники СБУ задокументировали, что противоправные действия должностных лиц привели к необходимости покрытия искусственно созданных убытков за счет государственного бюджета и обычных потребителей.

Во время санкционированных следственных действий в офисных помещениях общества правоохранители изъяли, в частности поддельные акты технических аварий, отчеты с внесенными ложными данными, подтверждающими проведение сделки.

В рамках открытого уголовного производства председателю правления ПАО "Запорожгаз" объявлено о подозрении по ч. 2 ст. 364-1 и ч. 1 ст. 366 Уголовного кодекса Украины и отстранен от должности.
LegosX вне форума  
2 (2)
Ответить с цитированием
Старый 01.02.2019, 16:52   #81
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от LegosX Посмотреть сообщение
А тем временем, сегодня в новостной ленте вижу вот это. Внезапно!
Если интересно, то здесь все подробности, там оч все интересно:
https://tverezo.info/post/85366
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 01.02.2019, 16:54   #82
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Свежачок про газ, есть во что повникать:
https://www.facebook.com/anton.a.shv...22545774424619
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 02.02.2019, 19:59   #83
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

пока что веду переписку по електронке, типа какого хера коефициент неправильный, плюс вообще почему методику для коммерческих пользователей применили. Отписываются в стиле "ничего не знаем сам дурак".
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 06.02.2019, 16:08   #84
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Я теж сьогодні на електронку отримав першу відповіть від облгазу. Ну що сказати: знову на цілу сторінку "бла-бла-бла", пояснюють, чому вони приводять об'єм до стандартних умов, як вони це роблять і якими законами та нормативними актами це регламентується. Але закінчення листа мені сподобалось:
"Рекомендуємо проводити оплату за обсяги газу, приведені до стандартних умов.
З повагою
Центр з обслуговування клієнтів"
Зверніть увагу на слово РЕКОМЕНДУЄМО. Це офіційна відповіть облгазу, в якій він від мене нічого не вимагає і ні до чого не зобов'язує (бо в курсі, що вимога приводити до СУ належить комерційним споживачам, а не побутовим і НКРЄ обіцяло за вимогу платити з коефіцієнтом нагнуть), а лише рекомендує. Ну, це як "рекомендований платіж" - ми вам рекомендуємо, а ви робіть, як хочте. Отже, можна платити по лічильнику без усяких коефіцієнтів, поки питання не буде остаточно врегульовано юридично.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 06.02.2019, 21:27   #85
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

Но в личном кабинете все выглядит по-другому....
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 06.02.2019, 22:11   #86
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Повірте, їхні юристи не даремно хліб їдять. Ну, так, виставляють вони до сплати з коефіцієнтом, бо вони рекомендують оплачувати коефіцієнт приведення до СО. Накатаю я зараз скаргу в НКРЕ, а там при розгляді кожної скарги можуть з облгазу здерти штраф під сотню кгрн. А так облгаз включить дурника і відповість: "Так їх же ніхто не змушував, це ж тільки рекомендація! Хто погодився - добровільно платив, хто не погодився, той не платив, але ж без санкцій? Що? Борг висить у особистому кабінеті? То технічна помилка в інтернеті! Зараз видалимо!"
Думаю, поки що все приблизно так. Я буду кожного місяця їм лист-вимогу скидать, а там якось воно вирішиться в межах держави. Спробують наїхати - накатаю скаргу в НКРЕ. А вирішать законодавчо - заплачУ, я законослухняний громадянин .
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
4 (4)
Ответить с цитированием
Старый 06.02.2019, 22:54   #87
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,248
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Добрий день, шановний клієнт!
.................................................. .................................................. ............
Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) від 23.11.2018 року суперечить Закону «Про ринок природного газу», Кодексам газотранспортної системи і газорозподільної системи, Типовому договору на розподіл природного газу та Правилам постачання природного газу.
Вона є регуляторним актом та потребує оприлюднення даного документу в «Урядовому кур’єрі». Лише після реалізації відповідних процедур рішення Регулятора (НКРЕКП) може бути виконано.

З повагою
Центр з обслуговування клієнтів

Це шо, тіпа про постанову роздзвонили всі ЗМІ, крім офіційних?
_basil_ вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 06.02.2019, 23:26   #88
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

ну мне в ответах слова "рекомендациия" не было
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 07.02.2019, 10:27   #89
ppostal
 
ppostal
 
Адрес: Запорожье
Сообщений: 7,802
Машина: Pug-309, Зазоланос 1,5 SE
Длина: 87910мкм
Диаметр: 25мм
Отправить сообщение для ppostal с помощью ICQ
По умолчанию

Просто отставлю здесь
Цитата:
Сообщение от Caня Посмотреть сообщение
житомир, сеть ноунейм (газ отличній) 8.80!!!
__________________
А от ездуны на китайцах...
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
ppostal вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 07.02.2019, 20:14   #90
hermit
 
hermit ?
 
Сообщений: 807
Длина: 16010мкм
Диаметр: 21мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Michurin Посмотреть сообщение
...Це офіційна відповіть облгазу, в якій він від мене нічого не вимагає і ні до чого не зобов'язує (бо в курсі, що вимога приводити до СУ належить комерційним споживачам, а не побутовим і НКРЄ обіцяло за вимогу платити з коефіцієнтом нагнуть), а лише рекомендує. Ну, це як "рекомендований платіж" - ми вам рекомендуємо, а ви робіть, як хочте. Отже, можна платити по лічильнику без усяких коефіцієнтів, поки питання не буде остаточно врегульовано юридично.
Внутри -  Відповідь ПАТ "Харківгаз" на звернення:
[PHP]На Ваше звернення до ПАТ "Харківгаз", щодо незгоди з обсягом споживання природного газу, відображеним з жовтня 2018 року по особовому рахунку, відкритому за вищевказаною адресою на Ваше ім'я, повідомляємо, що ПАТ "Харківгаз" у грудні 2018 року звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про визнання протиправною та нечинною постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23.11.2018 № 1517 "Щодо заборони ПАТ "Харківгаз" приводити об'єми використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов при здійсненні комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачами".
Враховуючи наведене, питання щодо можливості проведення по Вашому особовому рахунку перерахунку об'єму споживання (розподілу) природного газу за період з01.10.2018 буде розглянуто після прийняття судом остаточного рішення по справі.
З повагою та надією на порозуміння у подальшому.
Начальник управління клієнтського сервісу І.А. Манько.
[/PHP]
hermit вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 07.02.2019, 21:47   #91
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Цікаво, який буде результат. Якщо Харківгаз виграє суд, це буде прецедент і рішення розповсюдиться на всі облгази. Те ж саме, якщо програє
З.І. Дивує те, що різні облгази не мають спільної, єдиної позиції по справі.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників

Последний раз редактировалось Michurin; 07.02.2019 в 21:50.
Michurin вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 07.02.2019, 22:05   #92
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,248
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Michurin Посмотреть сообщение
Цікаво, який буде результат. Якщо Харківгаз виграє суд, це буде прецедент і рішення розповсюдиться на всі облгази. Те ж саме, якщо програє
З.І. Дивує те, що різні облгази не мають спільної, єдиної позиції по справі.
З урахуванням того, що у нас право не прецедентне, може бути цирк, коли в різних судах будуть приймати різні рішення.
_basil_ вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 08.02.2019, 09:28   #93
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,457
Машина: Темно-сіра
Длина: 238890мкм
Диаметр: 56мм
По умолчанию

УК них і правила різні- одні дозволяють металеву гофру до котла і скрізь, інші тільки до плити, а до котла нізззя!, бот там тиск більший!
В нашому облгазу нема в рахунках ніяких поправок, тільки те, що сказав їм по тлф або на сайт першого числа нового місяця.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 21.02.2019, 21:47   #94
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

пришло и мне письмо, в котором они уже пишут, что это только их рекомендации...само собой дальше продолжаю переписку примерно в таком духе:


Внутри -  текст:
Судячи з останньої вашої відповіді віявляється це тільки рекомендації з Вашої сторони, платити за обсяги газу приведені до стандартних. Жаль, що в квитанції писати рекомендації платити більше, ніж діючі тарифи, комусь взагалі спало на думку. Також Ви вкотре не можете показати методику приведення обсягів спожитого газу до стандартних умов для побутових споживачів, натомість приводите методику для комерційних.
1. Справедливо буде з моєї сторони попросити вас не давати мені незаконні рекомендації, тим паче, якщо це НЕ ваша вимога.
2. В мене нема і не може бути жодних мотивів платити Вам згідно незаконних рекомендацій, якщо тільки вони не в меншу сторону. Прошу більше не показувати в особистому кабінеті і в квитанціях рекомендації щодо оплати на основі невірних методик, я буду платити виключно згідно тарифів.
3. Також прошу перерахувати попередні показники оплати згідно діючих тарифів, так як у вас нема жодних підстав змушувати мене платити більше за спожитий газ керуючись тільки Вашими не зрозуміло звідки взятими рекомендаціями. (Ви досі не можете показати методику для поутових споживачів.)
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
3 (3)
Ответить с цитированием
Старый 21.02.2019, 21:59   #95
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

На днях НКРЕ збирало в Києві споживачів з регіонів, які написали скарги на облгази. Приїхало небагато, але за результатами зустрічі НКРЕ прийняло рішення перевірити облгази на предмет донарахувань у квитанціях. Будемо чекати результатів. Там за кожне порушення з боку облгазу може накладатися штраф під 800 тис грн.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 21.02.2019, 22:15   #96
_basil_
 
_basil_
 
Адрес: Чернігівська обл.
Возраст: 56
Сообщений: 5,248
Машина: Ford Fusion 1,4 2010
Длина: 188420мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от soladko Посмотреть сообщение
пришло и мне письмо, в котором они уже пишут, что это только их рекомендации...само собой дальше продолжаю переписку примерно в таком духе:


Внутри -  текст:
Судячи з останньої вашої відповіді віявляється це тільки рекомендації з Вашої сторони, платити за обсяги газу приведені до стандартних. Жаль, що в квитанції писати рекомендації платити більше, ніж діючі тарифи, комусь взагалі спало на думку. Також Ви вкотре не можете показати методику приведення обсягів спожитого газу до стандартних умов для побутових споживачів, натомість приводите методику для комерційних.
1. Справедливо буде з моєї сторони попросити вас не давати мені незаконні рекомендації, тим паче, якщо це НЕ ваша вимога.
2. В мене нема і не може бути жодних мотивів платити Вам згідно незаконних рекомендацій, якщо тільки вони не в меншу сторону. Прошу більше не показувати в особистому кабінеті і в квитанціях рекомендації щодо оплати на основі невірних методик, я буду платити виключно згідно тарифів.
3. Також прошу перерахувати попередні показники оплати згідно діючих тарифів, так як у вас нема жодних підстав змушувати мене платити більше за спожитий газ керуючись тільки Вашими не зрозуміло звідки взятими рекомендаціями. (Ви досі не можете показати методику для поутових споживачів.)
О, норм. Можно позаимствовать, чтобы самому не придумывать?
_basil_ вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 22.02.2019, 00:44   #97
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,957
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 27мм
По умолчанию

Та будь-ласка. Там пару очепяток есть, можете исправить
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 25.02.2019, 19:52   #98
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Вкотре відправив листа-вимогу перерахувати суму сплати за газ без урахування коефіцієнта приведення до стандартних умов, вкотре оперативно отримав відписку з роз'ясненнями закону Гей-Люссака і рекомендацією платити з коефіцієнтом. У особистому кабінеті, не дивлячись на більш, ніж своєчасну оплату за лічильником, висить борг за несплачений "коефіцієнт". Довелося написати ще одного листа такого змісту:
Внутри -  явазмущьон!:

ЛИСТ-ВИМОГА

Доброго дня! Я, як побутовий споживач природного газу, неодноразово звертався до Вас з вимогою провести перерахунки за спожитий природний газ без врахування коефіцієнта приведення до стандартних умов. У ваших відповідях на мої звернення роз'яснюються фізичні причини необхідності здійснення приведення об'ємів спожитого газу до стандартних умов. Властивості газів та фізичні закони, які їх описують мені добре відомі та зрозумілі, проте я категорично відмовляюся сплачувати додаткові кошти за приведення об'ємів спожитого газу до стандартних умов, оскільки методика, за якою ви ведете розрахунки приведення до стандартних умов, стосується комерційних споживачів, я ж є побутовим споживачем і в затвердженому тарифі для побутових споживачів усі технологічні витрати, пов'язані з транспортуванням і обліком спожитого газу вже включені, а положення Кодексу газорозподільних систем, на основі яких ви ведете додаткові нарахування на об'єми фактично спожитого мною природного газу, не можуть бути застосовані до мене як побутового споживача.

Крім того, доводжу до Вашого відома, що, не дивлячись на низьку температуру навколишнього середовища у зимовий період, температура мого лічильника, підвідної да відвідної труби під час максимального споживання газу опалювальним приладом ніколи не опускалась нижче 17 градусів Цельсія при температурі у приміщенні 19С, а це означає, що температура природного газу у газорозподільній мережі, прокладеній під землею на значній глибині та температура газу, що проходить через прилад обліку, протягом року зазнає значно менших коливань, ніж середньомісячна температура повітря, тому це є ще однією з причин, чому розраховані Вами коефіцієнти не можуть бути застосовані до побутових споживачів і метою їх використання з Вашого боку, цілком імовірно, може бути одержання неправомірної фінансової вигоди.

Враховуючи викладене, відповідно до положень пункту 4.11 Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2500, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за № 1386/27831 та пункту 9 розділу VI Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП 30.09.2015 № 2496, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за №1382/27827 вимагаю провести перерахунок плати за природний газ за весь період застосування Вами що до мене, як побутового споживача, методики приведення об'ємів спожитого газу до стандартних умов та у подальшому проводити розрахунки плати за спожитий природний газ відповідно до чинного законодавства. Оскільки у Ваших відповідях на мої звернення необхідність сплати за приведення до стандартних умов носить рекомендаційний характер, то невиконання таких рекомендацій, які ідуть у розріз із чинним законодавством, і несплата за приведення до стандартних умов не може вважатися заборгованістю. Я завжди своєчасно і у повному обсязі згідно показників лічильника сплачував і сплачую за спожитий природний газ, тому вимагаю припинити надсилати мені у будь-який спосіб повідомлення про нібито наявну у мене заборгованість по сплаті за спожитий природний газ.

За результатами розгляду листа прошу інформувати мене в строки/терміни визначені чинним законодавством.У разі незадоволення моїх законних вимог залишаю за собою право звернутися зі скаргою на ваші дії до НКРЕКП .
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
4 (4)
Ответить с цитированием
Старый 26.02.2019, 18:19   #99
boba
 
boba
 
Адрес: Киев Kurinyffka-City
Возраст: 59
Сообщений: 1,197
Машина: Тавр 1140 1.3i und corolla
Длина: 15800мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию

Отаке диво

Вартість "під ключ" становить приблизно 2700грн. Враховуючи нову гумову шлангочку замість староі трохи порепаноі.
Одразу замислився, а чи не можна відшкодувати ці витрати?
Щось на теренах нету, на зараз, зрозумілих порад не знайшов.
boba вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 26.02.2019, 19:02   #100
>Zhek@<
 
Адрес: Село неасфальтированное ;)
Сообщений: 857
Машина: Ford Fiesta MK5 2007
Длина: 3050мкм
Диаметр: 28мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от boba Посмотреть сообщение
Отаке диво

Вартість "під ключ" становить приблизно 2700грн. Враховуючи нову гумову шлангочку замість староі трохи порепаноі.
Одразу замислився, а чи не можна відшкодувати ці витрати?
Щось на теренах нету, на зараз, зрозумілих порад не знайшов.
Це у Києві така ціна ?
Чому ж вони звиздять по ТВ, що вартість встановлення десь 4500 ?
>Zhek@< вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:36. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.