ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Не автомобильные темы > Курилка

Курилка Задушевные тупаки про жизнь и прочий офф :) - общение тавроводов на любые темы не о Таврии и дорогах

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 10.02.2021, 15:23   #451
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,958
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 28мм
По умолчанию

Сходили в газовое. По новым правилам это новый проект, вынос счетчика на улицу. 20000грн. Тоесть как с електрикой. Если отрезал провода то подключить 20к тоже примерно стоит.
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.02.2021, 12:52   #452
LegosX
 
Адрес: Запорожье
Возраст: 45
Сообщений: 1,121
Длина: 5530мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

https://youtu.be/7kkuY_Siw20
LegosX вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.02.2021, 15:06   #453
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Перспективы Нафтогаз и вообще газ рынка
https://www.reddit.com/r/ukraina/com...m_source=share
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 12.02.2021, 18:35   #454
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,958
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 28мм
По умолчанию

Херня. Он пишет много газа на рынке - дешевле будет. Проходили. Скажут зачем продавать нам дешевле если где-то на хабе 100500.
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 12.02.2021, 23:26   #455
Саныч
 
Саныч
 
Адрес: Запорожье, Правый
Возраст: 39
Сообщений: 8,960
Машина: Таврия 1.3, ЗАЗ Ланос 1.4
Длина: 30490мкм
Диаметр: 32мм
По умолчанию

О, днепрогаз выдал, за 3 года расход 3 куба, насчтали доставку 76 грн за 2 мес. Выставили расход за прошлый год 300+ кубов. При этом в кабинете все показания в норме, 3 куба за 3 года
__________________
ага, ну да
Запчасти без посредников
Саныч вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 13.02.2021, 15:02   #456
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,958
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 28мм
По умолчанию

314. Это потому что у вас котел и плита.
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 04.03.2021, 19:02   #457
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Все разобрались, а Шмыгаль нет. Поэтому вот:
https://biz.liga.net/ekonomika/tek/n...dovom-produkte
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 05.03.2021, 08:12   #458
Саныч
 
Саныч
 
Адрес: Запорожье, Правый
Возраст: 39
Сообщений: 8,960
Машина: Таврия 1.3, ЗАЗ Ланос 1.4
Длина: 30490мкм
Диаметр: 32мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Саныч Посмотреть сообщение
О, днепрогаз выдал, за 3 года расход 3 куба, насчтали доставку 76 грн за 2 мес. Выставили расход за прошлый год 300+ кубов. При этом в кабинете все показания в норме, 3 куба за 3 года
Разобрался - с этого года ввели минималку по кубам по доставке для тех у кого газ для отопления минимум 300+ кубов в год. Не хотите платить - отключайтесь
__________________
ага, ну да
Запчасти без посредников
Саныч вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 01:22   #459
LegosX
 
Адрес: Запорожье
Возраст: 45
Сообщений: 1,121
Длина: 5530мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

Вчера штурмом брали запорожгаз

https://www.youtube.com/watch?v=qrOXkah5jiM

некоторые моменты просто шедевральны!

Последний раз редактировалось LegosX; 17.03.2021 в 01:25.
LegosX вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 11:02   #460
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,388
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

У нас місто 12 квітня планують відключити від газу. На не визначений термін. Хотіли ще восени але під вибори нардепук наш пономарьов разом з бойком і опизижишниками типу "порішали" і перенесли на весну. Привід для відключення - заміна якоїсь заслонки на газопроводі високого тиску. але то тільки привід. Вони під шумок змушують власників приватних будинків, ТСББ і усіх інших споживачів природного газу узяти на утримання домові розподільчі мережі і заключити договори на обслуговування. Із квартири договір на обслуговування 180 грн, із приватного будинку - 360 грн. І доки усі такі угоди не підпишуть - місто до газу не підключають. Шантаж чистої води, який працівники міськгазу нашого навіть не приховують і прямо говорять.
Подібна ситуація була вже в Оріхові. Але я деталей не знаю. У нас ще восени люд понякупляв електроплиток, чайників. Спекулянти базарні ціни драли...... але тепер говорять про те що буде з електромережами і підстанціями якщо усі почнуть їсти готувати і воду гріти. Сам був свідком я ТП біля 9-типоверхівок влітку жахнула від перевантаження так, що мало не здалося.
Цей довбаний запоріжгаз зараз перейшов на шантаж як звичайну практику. Я влітку черговий раз відстоював право встановити роторний лічильник. Всього 5 років лічильнику. але під час повірки його визнали не придатним. І доки усі були на роботі вони приїхали, запломбували стояк, повісили об"яву що мені міняють лічильник. Таким чином все виглядало так що вони просто взяли у заручники мене і ще 4 квартири і винен у цьому саме я. Добре що у нас на стояку гарні сусіди і віднеслися до усого з розумінням.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.

Последний раз редактировалось vics13; 17.03.2021 в 11:05.
vics13 вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 11:23   #461
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Хірасє, це щось взагалі нове. Яке ще обслуговування? Ви ж платите за доставку, а вони повинні обслуговувати, якось так.
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 11:29   #462
garikttt
 
garikttt
 
Адрес: Краматорск - Украина
Возраст: 63
Сообщений: 1,022
Машина: Воксхолл (своя) Ниссан (жены), СкифМ2, Кнаус
Длина: 8290мкм
Диаметр: 34мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от LegosX Посмотреть сообщение
Вчера штурмом брали запорожгаз

https://www.youtube.com/watch?v=qrOXkah5jiM

некоторые моменты просто шедевральны!
Донецкоблгаз и минировали и митинговали и СБУ дело завело про то что оно неправильно приватизировано и принадлежит Каймановым островам - пох...
Еще одно дело - про самоуправство и откл. котелен неделю назад в 6 городах! тож пох. Или найдут Васю - монтера который типа самовольно.
__________________
самая лучшая машина - та, которая ездит без посторонней помощи.
garikttt вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 11:46   #463
кук
Таки модератор
 
Адрес: Майже Одесса
Сообщений: 56,466
Машина: Темно-сіра
Длина: 238940мкм
Диаметр: 57мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OL_75 Посмотреть сообщение
Хірасє, це щось взагалі нове. Яке ще обслуговування? Ви ж платите за доставку, а вони повинні обслуговувати, якось так.
Тю, дивина! Нам вже давно підсунули отакі "договори", в т.ч. і на обслуговування котлів і іншого добра. Правда, не знаю, чи мають вони право/вміють шось робити з котлом, який на гарантії, а от з лічильником, термін якого давно закінчився, так досі нічого не робили, як і з рег. тиску, і навіть не приходили ні разу.
__________________
Вы хотите поставить меня в тупик своими вопросами, а я вас поставлю в тупик своими ответами!
кук вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 11:57   #464
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,388
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OL_75 Посмотреть сообщение
Хірасє, це щось взагалі нове. Яке ще обслуговування? Ви ж платите за доставку, а вони повинні обслуговувати, якось так.
Обслуговування домової розподільної мережі. Ви ж прекрасно знаєте що коли проводять газ у приватний сектор то усі хто підключається оплачуюють усі роботи і матеріали. А потім оця мережа переходить у власніть місьгазу. Тепер вони оцю розподільчу мережу хочуть спихнути на споживачів і за її обслуговування брати гроші. Таке собі примусове перенесення межі відповідальності. У нас у місті вже дуже давно міськводоканал так зробив. Раніше межа відповідальності була по фундаменту будинку. Всередині будинку - відповідальність ЖЕК/ТСББ/приватний власник. Ззовні - міськводоканал. А тепер міськводоканал відповідає тільки за магістральну трубу по вулиці все що у неї врізано - то проблема споживача. Так хочуть і з газовою мережею зробити. Скинути із себе відповідальність за домову розподільчу мережу. Узяти грошей за підписання договорів. І на майбутнє заробялити грошей роботах планових і аварійних на внутрішніх мережах.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 12:06   #465
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,388
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от кук Посмотреть сообщение
Тю, дивина! Нам вже давно підсунули отакі "договори", в т.ч. і на обслуговування котлів і іншого добра. Правда, не знаю, чи мають вони право/вміють шось робити з котлом, який на гарантії, а от з лічильником, термін якого давно закінчився, так досі нічого не робили, як і з рег. тиску, і навіть не приходили ні разу.
Я коли дуже давно ставив автономку так вже тоді потрібно було мати угоду на обслуговування котла. Котли виробництва постсовкового простору сам місьгаз брав на обслуговування. Буржуйські котли брали на обслуговування лавки, які їх продали.
А от зараз відбувається дивна фігня коли працівники місьгаза можуть прийти до людей під виглядом планового огляду, сказати нетямущій людині що у неї проблема із двоконтурним Ферроллі і залізти в нього і накрутити щось. У нас таке із тещею сталося коли вона одна була вдома а тесть на роботі. Прийшли, влізли в котел, накрутили щось і він почав більше жрати газу і гріти менше. Довелося викликати знайомого майстра по феролям у якого і сертифікати є і відповідне обладнання щоб від повернув усе взад.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 20:32   #466
LegosX
 
Адрес: Запорожье
Возраст: 45
Сообщений: 1,121
Длина: 5530мкм
Диаметр: 30мм
По умолчанию

Тут на фоне всего этого движа со штурмами и вопросами летящими в пустоту - "А кто вы такие, что продаёте народное добро?!" Власти начали чесаться и наверное уже состряпывают планчики как это разрулить ну есесно по традиции и возглавить. Уже проскакивает информация что готовиться национализация всех облгазов.

Последний раз редактировалось LegosX; 17.03.2021 в 20:58.
LegosX вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 20:57   #467
ppostal
 
ppostal
 
Адрес: Запорожье
Сообщений: 7,802
Машина: Pug-309, Зазоланос 1,5 SE
Длина: 87910мкм
Диаметр: 25мм
Отправить сообщение для ppostal с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vics13 Посмотреть сообщение
Подібна ситуація була вже в Оріхові. Але я деталей не знаю.
Було шось влітку здається. у тещі десь з місяць не було газу, потім прийшлі перепломбували кран і лічильник, 100% щось взяли с грошей, про угоду не знаю.
Але більшість людей темні і прості, мовчки заплатили і підписали я думаю.
По запоріжжю покищо таких фокусів немає, більше того після того як переключився на нафтогаз, телефонувала тітонька з запоріжгаззбуту просила повернутись до них слізно. .
__________________
А от ездуны на китайцах...
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
ppostal вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 17.03.2021, 22:27   #468
soladko
 
soladko
 
Адрес: Киев/Ырпень
Сообщений: 10,958
Машина: Слав.карб1.2гбочерепах поднятана1мм модерн-ван ред. от ?
Длина: 60960мкм
Диаметр: 28мм
По умолчанию

Я забив на гарантію, на дзвінки не відповідаю, але якось дзвонили щоб їх пустив димохід перевірити договір на обслуговування і все таке. Були послані на. Двері теж не відкриваю(мовчки жду поки підуть а потім показники по смс контролеру скину). Квартира, відрізати не можуть, бо стояк загальний. Та й приводу не даю, бо борг невеликий тримаю на балансі з солідарності. А от що в двухконтурному можна накрутити, щоб більше жер я не знаю, свій котел вивчив, регулював сам, в тому числі і в меню. Іммергаз якщо що. З 2016 року.

Мене дивує така поведінка людей. Якщо щось станеться відповідальність за газове обладнання несе власник житла, і як при цьому когось з руками в мазуті і з плоскогубцями пускати в міру новий італійський котел....посилати треба і обіцяти пізніше принести бумажку про обслуговування котла з іншої організації.
__________________
Все сказанное мною нужно воспринимать как ИМХО, а не руководство к действию для достижения гарантированного результата. Делайте только то, что пропустили через свою призму технического сознания.

Последний раз редактировалось soladko; 17.03.2021 в 22:33.
soladko вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 26.03.2021, 12:30   #469
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Есть у нас люди, которые зимовали с годовым тарифным планом от Нефтегаза? Или любой другой компании, просто не помню предлагал ли кто-то другой такую услугу.
Интерес в связи с тем, что есть решение вводить годовые тарифы всем газопостачальникам.
Плюсы, минусы, подводные камни?
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 26.03.2021, 18:17   #470
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Я перед Новим роком підключив у останній момент по 6.44/куб. Замовив 1100 кубів на рік. Плачу незалежно від спожитого по 590 грн/міс. Якщо на кінець року витрачу більше, ніж 1100 кубів, доплачу в кінці року за перевитрачені по 6.44 за куб. Якщо не використаю (що малоімовірно) - повернуть гроші, або зарахують на наступний рік (обираєш сам). У будь-який момент за умовами тарифу від річного можна відмовитися і перейти на місячний (реальну різницю перерахують і або я доплачу, або повернуть гроші). Ніби, все прозоро і демократично. В цілому, зручно - нема великих перепадів між комуналкою влітку і зимою. Дані про реальні витрати передаю щомісяця облгазу і йому ж плачу за доставку.
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 26.03.2021, 21:03   #471
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,388
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

Хоч і не про газ але напишу тут.
У нас дуже заметушилося міськенерго, бігає ставить електролічильники з дистанційним передаванням показань.


А з відключенням газу ситуація дедалі гіршає.
Є інфа що потрібно усім буде переоформити проекти на газицікацію квартир і будинків. А тих, у кого прилади не відповідають тому шо вказано у проекті, була заміна чи перенесення не відображені змінами у проекті чекають великі непереливки. Мало того, усі котли імпортнячі потрібно буде поставити на обслуговування до міськгазу. Якось так виглядає натуральний шантаж,і тероризм і взяття у заручники цілого міста, коли просто відключають газ до тих пір, доки усі не зроблять так як хоче банда олігархів.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 26.03.2021, 22:07   #472
Michurin
 
Michurin
 
Адрес: 101-й кілометр
Возраст: 49
Сообщений: 7,780
Машина: Славута 1.2L, 2004-го року народження, Рено Сандеро 1,4, 2011
Длина: 117180мкм
Диаметр: 36мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vics13 Посмотреть сообщение
Хоч і не про газ але напишу тут.
У нас дуже заметушилося міськенерго, бігає ставить електролічильники з дистанційним передаванням показань.


А з відключенням газу ситуація дедалі гіршає.
Є інфа що потрібно усім буде переоформити проекти на газицікацію квартир і будинків. А тих, у кого прилади не відповідають тому шо вказано у проекті, була заміна чи перенесення не відображені змінами у проекті чекають великі непереливки. Мало того, усі котли імпортнячі потрібно буде поставити на обслуговування до міськгазу. Якось так виглядає натуральний шантаж,і тероризм і взяття у заручники цілого міста, коли просто відключають газ до тих пір, доки усі не зроблять так як хоче банда олігархів.
А міськгаз побудований з горючих матеріалів?
__________________
https://avtopro.ua/ - автозапчастини без посередників
Michurin вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 26.03.2021, 23:06   #473
RAVC
 
Адрес: Сахновщина
Возраст: 42
Сообщений: 1,211
Машина: OPEL KADET E 1988? 1.3 была ЗАЗ 1102 93год 1,1
Длина: 4750мкм
Диаметр: 24мм
По умолчанию

Тож на нафтогазе годовом. Заказал 2400, по 751грн в месяц. С доставкой грубо тысяча в месяц. И не сильно накладно, хотя и летом платить придется.
RAVC вне форума  
1 (1)
Ответить с цитированием
Старый 26.03.2021, 23:09   #474
vics13
 
Адрес: Бердянськ
Возраст: 54
Сообщений: 17,388
Машина: Slavuta 110308 1.3Si
Длина: 212940мкм
Диаметр: 37мм
По умолчанию

А шо міськгаз? Він нічого не вирішує. На нього є Запоріжгаз.


П.Н. Там місце прокляте. Раніше там був старий єврейський цвинтар. А потім за совка той цвинтар бульдозерами згребли у купу і вивезли на звалище. І на місці кладовища побудували міськгаз.
__________________
СМИ сегодня есть инструмент идеологии, а не информации.
Главное в их сообщениях — идеи, внедряемые в наше сознание контрабандой.
vics13 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Старый 26.03.2021, 23:45   #475
OL_75
 
OL_75
 
Возраст: 48
Сообщений: 10,000
Машина: Була Славута 1.2L,2004г.,карб.
Длина: 177850мкм
Диаметр: 41мм
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Michurin Посмотреть сообщение
Я перед Новим роком підключив у останній момент по 6.44/куб. Замовив 1100 кубів на рік. Плачу незалежно від спожитого по 590 грн/міс. Якщо на кінець року витрачу більше, ніж 1100 кубів, доплачу в кінці року за перевитрачені по 6.44 за куб. Якщо не використаю (що малоімовірно) - повернуть гроші, або зарахують на наступний рік (обираєш сам). У будь-який момент за умовами тарифу від річного можна відмовитися і перейти на місячний (реальну різницю перерахують і або я доплачу, або повернуть гроші). Ніби, все прозоро і демократично. В цілому, зручно - нема великих перепадів між комуналкою влітку і зимою. Дані про реальні витрати передаю щомісяця облгазу і йому ж плачу за доставку.
Цитата:
Сообщение от RAVC Посмотреть сообщение
Тож на нафтогазе годовом. Заказал 2400, по 751грн в месяц. С доставкой грубо тысяча в месяц. И не сильно накладно, хотя и летом платить придется.
Такий момент: я вірно зрозумів , що пропозицій на річний план від тогож Нафтогазу було декілька? По різній ціні. чим раніше , тим дешевше, тобто є сенс підключатися на річний тариф раніше?
__________________
RUS- ні
PEACE- да!
OL_75 вне форума  
0 (0)
Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:34. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.