ТАВРОФОРУМ

Вернуться   ТавроФорум > Технические вопросы > Тюнинг > Салон

Салон как улучшить интерьер и повысить комфорт

 
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 25.01.2018, 14:34   #1
Noise
 
Адрес: Запорожье
Возраст: 39
Сообщений: 110
Машина: Slavuta 1.3si
Длина: 1900мкм
Диаметр: 0мм
Лампочка Slavuta CCM, або вправляємо пічці мізки: клімат-контроль своїми руками

Доброго дня всім!

Довго в мене зуділо бажання автоматизувати нашу пічку, і все, то часу не було, то деталі шукав, то палив ті деталі... Ось нарешті, думаю, готовий представити публіці, що я там намудрив. Отже, розробив таку систему: електроклапан замість крану та модуль керування, який ставиться на місце штатного блоку, який тросом тягає кран.



Все встановлюється без будь-яких допилювань системи охолодження та стандартної панелі автомобіля:



Після встановлення отримуємо наступний наступний функціонал:

- підтримання температури в салоні шляхом періодичного перемикання електроклапана, встановленого замість штатного крану пічки;
- точність підтримування температури: ±1˚С;
- діапазон підтримуваних температур: 15...30˚С;
- режим "пічку вимкнено": регулятор температури на мінімумі;
- режим "увімкнено безперервно": регулятор температури на максимумі;

- ШІМ-регулювання швидкості вентилятора пічки;
- можливість встановлення початкових обертів вентилятора пічки без перепрограмування;
- плавний пуск і зміна швидкості вентилятора опалювача;
- частота ШІМ — 15.6кГц, двигун не видає паразитних звуків;
- силові ланцюги регулятора майже не гріються при справному електромоторі вентилятора, радіатор встановлювати не обов’язково;

- аварійний режим та індикація обриву або КЗ датчика температури;
- аварійний режим та індикація, якщо протягом 30 хвилин температура в салоні не піднялась більше ніж на 5˚С;
- перезапуск і повернення у попередній режим через секунду у гіпотетичному випадку зависання (не перевірено);

- монтаж "зняв-поставив", модуль встановлюється замість штатного блока керування, електроклапан — замість штатного крану опалювача салону;
- можливість повернути авто до штатної комплектації, ніяких невідворотних змін;
- штатний запобіжник пічки продовжує виконувати свою функцію;

Коротко про конструкцію. Схема модулю:



Модуль побудовано на недорогому мікроконтролері PIC16F684, силові транзистори обрано з запасом, тому майже не гріються, термодатчик - дешевий термістор NTC 10k B3600, потенціометри обрано такі, щоб вписувалися в стандартну панель.

Друкована плата:



Завдяки використанню SMD-компонентів все вдалося розмістити на простій односторонній платі. Розумію, що ці дрібні детальки можуть когось відлякати, але не варто, все там просто робиться, спробуйте!



Бонусом отримуємо підсвітку, от над нею я ще трохи помудрую, не можу зрозуміти, чи подобається вона мені чи ні:



Всі інструкції, файли та прошивку виклав на окрему сторіночку, щоб не тягати скрізь одні й ті самі тексти: http://slavuta-ccm.ho.ua/

Сподіваюся, я там детально все розписав і хтось захоче собі таке повторити.
Noise вне форума   Ответить с цитированием
 

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:48. Часовой пояс GMT +3.


Перевод: zCarot Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.